Skąd bierze się u kota ta zdolność przystosowania? Czy stąd, że kocha on życie? Czy stąd, że kocha swoje życie? Czy może stąd, że kocha siebie? Wszystkie trzy odpowiedzi naraz! Warto wziąć to sobie do serca.

To jedna z wielu mądrości, którą znajdziecie w książce autorstwa Stéphane’a Garniera „Żyć jak kot”. I pisząc „mądrości” bynajmniej nie chcieliśmy, żeby zabrzmiało to trywialnie. Do książki francuskiego aktora, wydanej w Polsce przez wydawnictwo Andromeda, trzeba podejść z przymrużeniem oka, ale znajdujące się jej rady i tak warto wziąć sobie do serca! Z pewnością nie raz ci, którzy mają kota, a także ci, którzy nie mają, ale pod wieloma względami podziwiali wszelakie umiejętności tych uroczych czworonogów i im najzwyczajniej w świecie zazdrościli. Garnier w swojej książce przekonuje, że spojrzenie na twarz z nieco innej, właśnie kociej strony, może okazać się dla nas zbawiennie. I nauczyć nas doceniać rzeczy, które być może do tej pory wydawały nam się zarezerwowane tylko dla naszych domowych czworonożnych kompanów.

Jeśli chcecie lepiej poznać świat kotów i dowiedzie się, co zrobić, by Wasze życie było bardziej „kocie”, a co za tym idzie - przyjemniejsze, koniecznie sięgnijcie po książkę Stéphane’a Garniera. Tak się składa, że mamy dla Was 10 egzemplarzy tej publikacji. Co zrobić, aby jeden z nich trafił do Was? Odpowiedzieć na bardzo proste pytanie w formularzu poniżej. Co więcej, dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy dodatkowo kartami podarunkowymi Rossmann o wartości 100 zł! Brzmi zachęcająco? To do dzieła! Na Wasze zgłoszenia czekamy od dzisiaj 29.03.2018 do 5.04.2018 do 23:59. Wyniki ogłosimy 6.04.2018 do 23:59. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia! 

AKTUALIZACJA:

Miło nam ogłosić, że nagrody w naszym konkursie otrzymują:

Kinga G. z Mińska Mazowieckiego - książka i karta podarunkowa Rossmann

Anita K. z Poznania - książka i karta podarunkowa Rossmann

Karolina J. z Nowej Soli - książka 

Aleksandra K. z Krakowa - książka

Emilia G. z Serocka - książka

Alina W. z Warszawy - książka

Iwona M. z Tarnowa Opolskiego - książka 

Ewelina B. z Warszawy - książka

Ewa L. z Poznania - książka 

Milena B. z Warszawy - książka