Nowy rok to oczywiście nowe cele i postanowienia dotyczące wielu sfer naszego życia. W ich realizacji bardzo pomocna może być jak prosta rzecz, jak kalendarz, który będzie nam regularnie przypominał o naszych planach i konkretnie określonych terminach. A jeszcze najlepiej, gdyby mógł przy okazji nas motywować! A jeśli chcielibyście przy okazji zmienić złe nawyki na dobre, lepiej zadbać o zdrowie i rozpocząć przygodę ze sportem, to koniecznie musicie sięgnąć po publikację przygotowaną przez Annę Lewandowską.

Sportowiec, trenerka, dietetyk i propagatorka zdrowego stylu życia wydała kalendarz Healthy Year by Ann, w którym znajdziecie nie tylko miejsce na własne zapiski, ale również wiele cennych wskazówek, jak przepisy na zdrowe smakołyki,  szczegółowo rozpisane ćwiczenia, jak również pomysły na naturalne kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne, jakie zrobicie sami w domu. To coś w sam raz dla Was? Świetnie się składa, bo mamy do rozdania 5 egzemplarzy kalendarza autorstwa Ani Lewandowskiej. Jak zdobyć jeden z nich? 

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe za pomocą formularza, który znajdziecie poniżej. Na Wasze zgłoszenia czekamy od dziś 04.01.2018 do 11.01.2018 roku do 23:59. Spośród nich wybierzemy pięć najciekawszych, które nagrodzimy. Wyniki ogłosimy 14.01.2018 do 23:59. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia! 

AKTUALIZACJA:

Miło nam ogłosić, że kalendarze Ani Lewandowskiej Healthy Year by Ann 2018 otrzymują:

Marta I. z Krakowa

Edyta T. z Grodziska Mazowieckiego  

Beata S. z miejscowości Bobrowniki 

Joanna K. z Gorzowa Wielkopolskiego

Weronika K. z Wrocławia

Gratulujemy!