Gdzie spędzacie wakacje? Nad morzem, w górach, a może odkrywając ciekawe miejsca w okolicy, o których być może nie mieliście pojęcia? Jeśli natomiast nie wiecie, jak zagospodarować drugi miesiąc wakacji (tak, niestety jesteśmy już na półmetku…) możecie zainspirować się swoimi ulubionymi bohaterami z seriali Netflix. I tak, jak Will, Dustin, Lucas i Mike ze Stranger Things zorganizować ze znajomymi rowerowe wycieczki. Albo legalnym (podkreślamy LEGALNYM) źródłem nabyć samochód i ruszyć w nieznane niczym Alyssa i James z The End Of The F***ing World.

Tak naprawdę każde nowo odkryte miejsce może być nieskończonym źródłem inspiracji, by spędzić miło pozostałą część wakacyjnej sielanki. Może też do tego stopnia wpłynąć na Waszą wyobraźnię, że stwierdzicie, że można by tam nakręcić nowy serial! Jeśli macie już taki pomysł w głowie, koniecznie się nim podzielcie i weźcie udział w naszym konkursie. Mamy dla Was 10 zestawów ekstra gadżetów od Netflix, które idealnie sprawdzą się (nie tyko) podczas wakacyjnych wypadów.

Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej w formularzu zgłoszeniowym. Na Wasze odpowiedzi czekamy od 27 lipca do 5 sierpnia do 23:59:59, a następnie wybierzemy 10, które zachwycą nas ciekawą fabułą, a przede wszystkim oryginalnym miejscem akcji. Powodzenia!

AKTUALIZACJA 

Miło nam poinformować, że netflixowe gadżety otrzymują:

Marta z woj. pomorskiego

Anna z woj. mazowieckiego

Anna z woj. dolnośląskiego

Jolanta z woj. lubelskiego

Maria z woj. małopolskiego

Justyna z woj. małopolskiego

Paulina z woj. łódzkiego

Monika z woj. mazowieckiego

Paulina z woj. śląskiego

Alicja z woj. mazowieckiego