Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu Bielenda, masz szanse zostać Ambasadorką marki  Bielenda 2017. Czeka na Ciebie gwiazdorski roczny kontrakt z Bielenda! Weźmiesz udział w kampanii wizerunkowej oraz będziesz uczestniczką ciekawych wydarzeń. Dzięki iPhone'owi7 będziesz mogła łatwo dzielić się swoimi przeżyciami w social mediach jako #ambasadorkaBielenda2017. Zamieść post na Instagramie i ....gotowe!

ZASADY KONKURSU

1. Śledź profil na Instagramie @bielenda.
2. Na swoim profilu na Instagramie (musi być otwarty) opublikuj zdjęcia- pokaż nam siebie z ulubionym kosmetykiem Bielenda. Inspiracją zdjęć powinno być hasło: "Bielenda-moje must have"
3. Oznacz zdjęcia: @bielenda i #ambasadorkaBielenda2017, #bielenda, #glamour

Konkurs trwa: 23.03.2017- 19.04.2017

Konkursowi patronuje linia Bielenda Make-Up Academie. W nowej linii znaleźć można dwa rodzaje fluidów: matująco-wygładzający oraz kryjąco-korygujący, które dopasowane zostały do różnych typów cery. Fluidy z tej serii matują skórę i nadają jej aksamitnego wykończenia. Wyjątkowe połączenie pigmentów i składników pudrowych korzystnie wpływa na wygląd skóry: poprawia jej odcień, tuszuje niedoskonałości, przebarwienia i drobne zmarszczki. Fluidy doskonale dopasowuje się do cery, nadając jej naturalny i świeży wygląd.  Produkty dostępne są w trzech odcieniach: naturalnym, beżowym i karmelowym.

 

Zobacz historię Natalii Zasępa - Ambasadorki Bielenda 2016

 

REGULAMIN KONKURSU