„Kontrola” to serial, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Natasza Parzymies stworzyła kilkuminutową etiudę szkolną, a następnie przekształciła ją w mini-serial, który – po publikacji w serwisie YouTube – zrobił prawdziwą furorę w sieci. „Kontrola” osiągnęła międzynarodowy sukces i doczekała się kontynuacji. Kolejne sezony trafiły na platformę Player, gdzie też zostały świetnie przyjęte. Widzowie i widzki, jak również krytycy i krytyczki uważają, że historia Majki oraz Natalii jest niezwykle poruszająca, czuła, poza tym prawdziwa – wiele osób może się utożsamić z tym, czego doświadczają główne bohaterki. Przed nami premiera czwartego sezonu „Kontroli”. Co wydarzy się w nowych odcinkach i kto w nich wystąpi? Oto wszystko, co warto wiedzieć o serialu „Kontrola 4”. 

„Kontrola 4”: fabuła. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Nowy sezon „Kontroli” zapowiada się bardzo interesująco. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, w życiu głównych bohaterek wiele się zmieniło. Majka spełnia się w roli mamy (jej córeczka, Hania, niedawno skończyła roczek), natomiast Natalia jest w związku z Sylwią. Jednak w obliczu tragedii, o której nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ich drogi znowu się krzyżują. A uczucie, które łączyło je w przeszłości, znowu daje o sobie znać. Co z tego wyniknie? O tym przekonamy się już wkrótce.   

„Kontrola 4”: obsada

Kto wystąpi w nowym sezonie „Kontroli”? W rolach głównych zobaczymy – oczywiście – Adriannę Chlebicką i Ewelinę Pankowską, które podbiły serca widzów oraz widzek jako Natalia i Majka. Na ekranie pojawią się również Agata Różycka, Jakub Sielski, Joanna Połeć, Anu Czerwiński, Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, a także Jędrzej Hycnar. Dodatkowo w „Kontroli 4” gościnnie wystąpią Katarzyna Zillmann, czyli polska wioślarka oraz Areta Szpura – influencerka i aktywistka, która promuje działania proekologiczne. 

„Kontrola 4”: data premiery. Kiedy i gdzie oglądać serial? 

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie mogą doczekać się premiery „Kontroli 4”. Nowe odcinki hitowego serialu z Adrianną Chlebicką i Eweliną Pankowską w rolach głównych ujrzą światło dzienne już 1 czerwca 2022 roku. Podobnie jak te z poprzednich serii, będą dostępne w serwisie streamingowym Player. Co więcej, tego samego dnia „Kontrola” trafi na platformę discovery+, a tym samym stanie się pierwszym polskim serialem w jej ofercie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.