Joanna Czech to jedna z ulubionych kosmetyczek gwiazd. Polsce, która 30 lat temu wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych zaufały m.in. Jennifer Aniston, Bella Hadid, Anja Rubik, Kim Kardashian oraz siostry celebrytki. Kosmetyczka na co dzień pokazuje, jak pielęgnować twarz – poleca kosmetyki, a także zdradza tajniki masażu, który jej zdaniem działa cuda. Natomiast wczoraj podała przepis na bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny płyn do dezynfekcji rąk, który można zrobić samemu – w domowym zaciszu. Używając takiego produktu nie tylko zdezynfekujecie, ale również zadbacie o swoje wysuszone i popękane dłonie.

Jak zrobić płyn do dezynfekcji rąk w domu? Oto przepis od kosmetyczki Belli Hadid i sióstr Kardshian-Jenner!

Jak zrobić płyn do dezynfekcji rąk? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła ostatnio Joanna Czech, czyli kosmetyczka, której zaufały najpopularniejsze aktorki, modelki oraz celebrytki na świecie. Polka nagrała wideo na IGTV, w którym pokazała, jak robi skuteczny żel antybakteryjny i antywirusowy. Do jego wykonania potrzebujecie przede wszystkim 2 ml żelu aloesowego i 18 ml izopropanolu (Isopropyl Alcohol). Niezwykle ważne jest to, aby zachować proporcje 1 do 9. Następnie dodajcie kilka kropel naturalnego olejku zapachowego. Dokładnie zmieszajcie wszystkie składniki, a na koniec przelejcie je do buteleczki.

 

Izopropanol dokładnie zdezynfekuje wasze dłonie. Żel aloesowy ukoi podrażnienia i odpowiednio je nawilży. Z kolei naturalny olejek zapachowy okaże się remedium dla osób, którym przeszkadza zapach alkoholu. Poniżej znajdziecie szczegółowy tutorial od Joanny Czech.

 

Jak zrobić żel antybakteryjny i antywirusowy? Oto podstawowy składnik płynu do dezynfekcji rąk >>>