Sprandi Universe to blask, ruch i szyk. W kapsułowej kolekcji sportowej marki znalazły się sneakersy i torebki. Dynamiczne dziewczyny mają do wyboru buty do kostek w akwamarynie, czerni i czerni z tęczowymi akcentami, niskie sneakersy zatopione w intensywniejszym odcieniu morskiej zieleni albo czerni z wielobarwnym motywem. W kolekcji występują też proste czarne sneakersy, a jej zwieńczeniem są elastyczne botki na hologramowej podeszwie, które wyglądają jak hybryda wyposażenia astronauty, ulubionych butów graczy NBA i modelu uwielbianego przez influencerów.

Wśród pozostałych dodatków znalazły się plecaki, torby albo worki na trening oraz nerki i etui. Wszystkie modele torebek łączy nieoczywista faktura – niektóre mienią się jak hologram, inne zbudowane są z płytek niczym pojazd kosmiczny z filmu science fiction, jeszcze inne mają powierzchnię gładką jak lustro.

Na potrzeby kampanii Sprandi Universe mistrzyni kobiecych portretów Zuza Krajewska obsadziła Abigail Anderson w roli kobiety przyszłości – androgynicznej, nieustraszonej, silnej. Do sportowych strojów o uniseksowym charakterze, które dotrzymują kroku współczesnej superbohaterce, najlepiej pasują oczywiście dodatki z kapsułowej kolekcji Sprandi. Przyszłość dzieje się teraz!

Kapsuła jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zobacz także: