Choć jej profil na Instagramie wciąż znaleźć można pod hasłem @kourtneykardash, Kourtney Kardashian już się tak nie nazywa. Jak możecie się domyślać, celebrytka zdecydowała się zmienić nazwisko po ślubie, który – w trzecim, i najbardziej oficjalnym wydaniu – w miniony weekend odbył się we Włoszech (a konkretnie w Portofino). Sądząc po jej opisie w bio na Instagramie celebrytka zdecydowała się na podwójne nazwisko i do własnego dopisała nazwisko męża, czyli Barker. Kourtney Kardashian Barker – brzmi teraz jej pełen opis, który gwiazda okrasiła emotkami czerwonego serca oraz ognia. 

Kourtney Kardashian zmieniła nazwisko po ślubie

Nie wiadomo do końca, czy zmiana ta jest „tylko” symboliczna i celebrytka zmieniła opis jedynie na potrzeby social mediów, czy na zmianę nazwiska zdecydowała się także formalnie (jak jej siostra Kim, która od czasu ślubu z Kanyem Westem, dopisała do własnego nazwisko rapera). Dowiemy się zapewne już niebawem, bo przedstawicielkę klanu Kardashian-Jenner dopytują o to zagraniczne media, m.in. „Page Six”. Wciąż nie doczekały się jednak odpowiedzi. Wszystko wskazuje jednak na to, że zmiana jest oficjalna i trwała, bo suknię ślubną od Dolce & Gabbana, w której Kourtney wystąpiła podczas ceremonii, zdobi haft z inicjałami – KKB. Czym gwiazda pochwaliła się na swoich InstaStories. Nie wierzycie? Zdjęcie możecie znaleźć w naszej galerii. 

Kourtney Kardashian Barker (jeszcze musimy się przyzwyczaić) nowym nazwiskiem pochwaliła się zresztą także nieco wcześniej. A konkretnie zrobiła to, publikując na Instagramie pierwsze zdjęcia ze ślubu. „Przedstawiam Pana i Panią Barker” – napisała pod galerią. Nie kryjąc swojego szczęścia. 

Kourtney Kardashian i Travis Barker – małżeństwo i dzieci

Zanim stanęła na ślubnym kobiercu z Travisem Barkerem Kourtney Kardashian długo pozostawała w związku ze Scottem Disickiem, z którym doczekała się trójki dzieci: synów Masona (12) i Reigna (7) oraz córki Penelope. Jej świeżo upieczony mąż także ma już dzieci z poprzedniego związku. Z byłą żoną, Shanną Moakler, mają 18-letniego syna Landona i 16-letnią córkę Alabamę. Dla Travisa Barkera ślub z Kourtney jest już trzecim w historii. Muzyk był wcześniej także żonaty z Melissą Kennedy – to małżeństwo trwało jednak zaledwie rok (2001-20220).