Jeżeli nie byliście pewni, czy warto inwestować w bilety na tegoroczną edycję Kraków Live Festival, ta informacja powinna rozwiać wszystkie wasze wątpliwości. Ogłoszono właśnie pierwszych wykonawców, którzy w tym roku dadzą niesamowite show przed liczną publicznością. 

Na krakowskiej scenie zobaczymy jedną z najpopularniejszych artystek ostatnich lat, Ellie Goulding. Trzy albumy, kilka niekwestionowanych światowych przebojów (w tym znakomity utwór ze ścieżki dźwiękowej do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - "Love Me Like You Do") i miliony oddanych fanów. Brytyjska piosenkarka zakończyła niedawno trasę koncertową „Delirium” i postanowiła zrobić sobie krótki odpoczynek. Nie trwało to jednak za długo, ponieważ gwiazda ogłosiła właśnie swój festiwalowy powrót.

Drugim wykonawcą jest zespół Al-J, ikona współczesnej alternatywy. Brytyjskie trio powraca do koncertowania i już w sierpniu pojawi się na Kraków Live Festival! To kolejny raz kiedy muzycy pojawią się na polskiej scenie. Tym razem w celu promocji swojej najnowszej płyty "Relaxer", która pojawi się w sprzedaży już 9 czerwca. W sieci pojawił się także pierwszy singiel "3WW" promujący krążek.

Kraków Live Festival 2017 odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia. Bilety na festiwal trafią do sprzedaży 8 marca o godzinie 15:00.