Zaledwie kilka dni temu informowałyśmy o tym, że Ariana Grande odwołała swój koncert w Polsce. Autorka hitu Thank u, next miała wystąpić 9 września na krakowskiej Tauron Arenie. Dlaczego Ariana Grande nie przyleci do Polski? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie TUTAJ. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że poważne zmiany zajdą również w harmonogramie Kraków Live Festival 2019. Na oficjalnym Instagramie wydarzenia opublikowano oświadczenie, w którym jedna z głównych gwiazd festiwalu – Banks – oznajmiła, że zmuszona jest odwołać swój piątkowy koncert.

Kraków Live Festival 2019: Banks odwołała swój koncert! Nie przyleci do Polski z powodu problemów zdrowotnych!

Organizatorzy Kraków Live Festival 2019 poinformowali, że Banks odwołała swój piątkowy koncert w Polsce. Wokalistka doznała poważnego urazu kręgosłupa podczas jednej z prób, w związku z czym nie może przylecieć do Krakowa. W oficjalnym oświadczeniu Banks czytamy, że jest jej bardzo przykro z tego powodu. Teraz musi zadbać o zdrowie, ale niedługo wróci – jeszcze silniejsza. Wokalistka obiecała również, że wynagrodzi tę nieobecność wszystkim swoim fanom w Polsce.

Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę – napisała Banks

Kto zastąpi Banks podczas Kraków Live Festival 2019? Niestety, wciąż tego nie wiemy. Organizatorzy festiwalu pracują nad zmianami w harmonogramie pierwszego dnia wydarzenia.

Kraków Live Festival 2019: godzinowa rozpiska koncertów >>>