Kraków Live Festival zamyka co roku sezon festiwali muzycznych w Polsce. Wydarzenie w stolicy Małopolski cieszy się dużą popularnością, a na każdej edycji występują gwiazdy rodzimego i światowego formatu. W zeszłym roku zagrali m.in. A$AP Rocky i Kendrick Lamar. Zeszłoroczny festiwal upłynął więc pod znakiem hip hopu na najwyższym poziomie. Kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszego headlinera, który pojawi się na krakowskiej scenie w tym roku. Post Malone powraca po roku do naszego kraju i zagra pierwszego dnia na Kraków Live Festival. Natomiast dzisiaj Alter Art ogłosił drugą gwiazdę, którą jest jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie! Calvin Harris zagra dla polskiej publiczności drugiego dnia festiwalu, czyli 17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Festiwale muzyczne 2019: ceny biletów na Open'era, Coachellę, Orange Warsaw Festival i inne popularne festiwale w Polsce i na świecie >>>

Kraków Live Festival 2019: Calvin Harris zagra na festiwalu jako headliner. Kto jeszcze wystąpi?

Calvin Harris wraca do Polski po 8 latach! Szkocki DJ i producent muzyczny jest autorem jednych z największych współczesnych hitów, takich jak How Deep Is Your Love, Promises, Sweet Nothing czy One Kiss. Współpracował z takimi gwiazdami jak Rihanna, Dua Lipa, Sam Smith czy Florence Welch. Nie mamy wątpliwości, że w sierpniu rozkręci najlepszą imprezę na Kraków Live Festival 2019. DJ zagra oczywiście na głównej scenie festiwalu. Oprócz niego wystąpi również Post Malone, który jest pierwszą gwiazdą i zagra dzień wcześniej, 16 sierpnia. Krakowska publiczność będzie miała okazję również usłyszeć na żywo hity Maclemore'a, który w zgrabny sposób łączy hip-hop i popowe brzmienia. Poza tym na scenie wystąpi brytyjska grupa Years&Years, która regularnie odwiedza nasz kraj. Za elektroniczne brzmienia na festiwalu odpowie DJ Snake, który ma na koncie współpracę z Seleną Gomez, Cardi B i Lady Gagą! Przyznajcie, że to mocny line up Kraków Live Festival 2019 na czele z headlinerem Calvinem Harrisem! Z kim widzimy się 16 i 17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego?