Dwa lata temu świat został podzielony na tych, którzy uwielbiają film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i na tych, którzy się z niego śmieją i chłostają twórców i aktorów negatywnymi opiniami. Ci drudzy jednak nie zaszkodzili produkcji na tyle, żeby mogła okazać się finansową klapą. Wręcz przeciwnie, film w 2015 roku zarobił bagatela ponad 570 milionów dolarów na całym świecie. To całkiem spora suma biorąc pod uwagę budżet filmu, który wyniósł 40 milionów dolarów.

Niech Was więc nie dziwi fakt, że powstała kolejna część filmu o Christianie Greyu - "Ciemniejsza strona Greya" po prostu się opłaca i najprawdopodobniej zarobi kolejne setki milionów dolarów ze sprzedaży biletów. Już 10 lutego film trafi do kin na całym świecie. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się kreacjom, które Dakota Johnson (gra Anastasii Steele) ubrała podczas premiery w Los Angeles, Hamburgu i Madrycie.

Na premierę w Los Angeles Dakota Johnson wybrała sukienkę w kolorze nude projektu włoskiego domu mody Valentino z sezonu wiosna 2017 Ready-to-Wear. Uwagę przyciągał głęboki dekolt, który Dakota postanowiła nie zakrywać żadną biżuterią.

W Madrycie odtwórczyni odtwórczyni Anastasii Steele w filmie "Ciemniejsza strona Greya" założyła sukienkę Gucci z kolekcji Pre-Fall 2017. W ogóle nas to nie dziwi - w końcu Dakota została nową ambasadorką włoskiego domu mody.

Następnego dnia aktorka wspólnie ze swoją stylistką wybrała długą, czarną, cekinową suknię z wycięciem na plecach projektu Saint Laurent stworzoną przez Anthony'ego Vaccarello.

Podczas londyńskiej premiery filmu "Ciemniejsza strona Greya" aktorka ubrana była w tiulową suknię w kolorze kości słoniowej projektu Alexander McQueen z kolekcji wiosna-lato 2017.