KristenStewart mocno ograniczyła swoje bywanie w mediach i na okładkach magazynów, jeśli nie wiąże się to bezpośrednio z jej aktualnymi projektami zawodowymi. Wyjątkiem są zobowiązania wynikające z współpracy z marką Chanel. Kristen Stewart, jako jedna z muz Karla Lagerfelda, pojawia się na pokazach, prezentacjach i imprezach związanych z promowaniem projektów Chanel.

Fotoreporterom udało się jednak spotkać ją na lotnisku w towarzystwie jej nowej dziewczyny. SoKo, francuska artystka o polskich korzeniach (jej prawdziwe imię i nazwisko to StéphanieSokolinski), powitała Kristen na lotnisku w Paryżu bukietem kwiatów. Na zdjęciach widać też ich pocałunek i to, że po powitaniu na lotnisku wybrały się na spacer trzymając się za ręce.  

Obie artystki mają wiele wspólnego - przede wszystkim buntowniczą naturę. SoKo wyjechała z rodzinnego domu jako 16-latka, by przeprowadzić się do Paryża i rozpocząć naukę w szkole aktorskiej. Nie udało jej się jednak długo wytrzymać w jednym miejscu. Po roku zaczęła zmieniać szkoły i szukać dodatkowych kursów, ale wreszcie zupełnie zrezygnowała z nauki i rozpoczęła karierę na własną rękę. Wystąpiła w kilku francuskich produkcjach, a później zaczęła zajmować się pisaniem tekstów piosenek i to właśnie ta działalność przyniosła jej popularność. W 2007 roku jej utwór I Thought I Was an Alienstał się prawdziwym hitem.

Kristen i SoKo łączy też wspólna pasja - moda. SoKo zachwyciła miłośników mody swoimi stylizacjami podczas ParisFashionWeek. Zdjęcia jej stylizacji znajdziecie w naszej galerii. M.in. w ubraniach z kolekcji LocalHeroes, której twórczynią jest AretaSzpura (zobaczcie, jak Areta Szpura spędziła z nami dzień w Warszawie).

Poprzedni poważny związek KristenStewart skończył się głośnym rozstaniem i zalewem publicznej krytyki aktorki. Powodem rozstania z RobertemPattinsonem była zdrada. Para była razem od czasu wspólnej pracy nad sagą "Zmierzch" i rozstała się zaledwie pół roku po premierze ostatniej części filmu. Aktorka przyznała później, że podane w mediach informacje były prawdziwe - jej romans ze starszym, żonatym reżyserem RupertemSandersem zakończył relację z Pattinsonem, z którym była już na tym etapie zaręczona. 

RobertPattinson związał się z FKATwigs i planują teraz swój ślub (zobacz - Robert Pattinson i FKA Twigs są zaręczeni). KristenStewart weszła natomiast w związek ze swoją asystentką Alicią Cargile. Kristen nigdy nie skomentowała oficjalnie swoich kolejnych związków, ale zrobiła to za nią mama, JulesStewart, która udzieliła wywiadu dla "TheMirror". Stwierdziła tam krótko, że poznała nową partnerkę swojej córki i bardzo ją polubiła.