O Kristen Stewart jest ostatnio bardzo głośno. 26-letnia aktorka jakiś czas temu przyznała się otwarcie do homoseksualizmu podczas popularnego amerykańskiego show "Saturday Night Live", zaskoczyła wszystkich nową, krótką fryzurą podczas promocji filmu "Personal Shopper" i wzięła udział w kampanii nowego modelu torebki Chanel "Gabrielle" w towarzystwie takich gwiazd jak Cara Delevingne lub Pharrell Williams.

To jednak nie jedyny projekt Chanel, w którym wzięła udział Stewart. Najwyraźniej główny dyrektor artystyczny brandu Karl Lagerfeld ma do niej słabość. Gwiazda, która od 2014 roku jest amabasadorką francuskiej marki, pojawiła się właśnie w kampanii promującej nowe cienie do powiek "Chanel Ombre Première". Trzeba przyznać, że kolory kosmetyków są powalające i mocno rockowe. W palecie znajdą się takie barwy jak ognisty czerwony, głęboki niebieski i ciemny grafitowy. Autorką zestawu jest wizażystka i makijażystka Chanel, Lucia Pica.

Stewart wygląda powalająco na oficjalnych zdjęciach z kampanii, a w szczególności jej zielone oczy podkreślone kocią kreską. Żałujemy tylko, że aktorka nie zaprezentowała na portretach swojej nowej, wyrazistej fryzury.

 Jak wam się podoba Kristen w kampanii "Chanel Ombre Première 2017"?