Książę George, czyli najstarszy syn księcia Williama i Kate Middleton, obchodzi dziś (22 lipca 2021 roku) 8. urodziny. Z tej okazji – zgodnie z tradycją – rodzina królewska opublikowała najbardziej aktualne zdjęcie chłopca, a tym samym ujawniła, jak zmienił się przez ostatnie miesiące. Jak teraz wygląda? Fanki oraz fani royal family uważają, że książę George jest bardzo podobny do swojego taty. Zobaczcie fotografię, która zrobiła furorę na profilu @dukeandduchessofcambridge na Instagramie – jej autorką jest księżna Kate. 

Książę George ma już 8 lat. Oto najbardziej aktualne zdjęcie chłopca 

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć najnowsze zdjęcie księcia George’a, którego autorką jest księżna Kate (a także inne fotografie następcy tronu z jego rodzicami oraz rodzeństwem). Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy na oficjalnych profilach rodziny królewskiej na Instagramie pojawiają się zdjęcia zrobione właśnie przez Kate Middleton. Wszystko wskazuje na to, że 39-latka interesuje się fotografią. Co więcej, ma do tego dryg – zdjęcia jej autorstwa naprawdę zachwycają – szczególnie, gdy „pozują” dla niej książę George, księżniczka Charlotte lub książę Louis. 

Książę George obchodzi 8. urodziny. Co wiemy o najstarszym dziecku księcia Williama i Kate Middleton?

Książę George to najstarszy syn księżnej Kate i księcia Williama. Chłopiec przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku w Szpitalu św. Marii, który znajduje się w dzielnicy Paddington w Londynie. Co ciekawe, księżniczka Charlotte oraz książę Louis przyszli na świat w tym samym miejscu. Aktualnie książę George uczęszcza do szkoły podstawowej Thomas's School w Battersea w Londynie. W przyszłości może natomiast zostać królem. Jest to bardzo prawdopodobne. Najstarszy syn księżnej i księcia Cambridge jest bowiem trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu. „Wyprzedzają” go jedynie dziadek – książę Karol oraz tata, czyli wspomniany już książę William.