Jak co roku 9 czerwca odbyła się parada Trooping the Colour 2018, oficjalne, państwowe obchody urodzin królowej Elżbiety II. Mimo, że monarchini urodziła się 21 kwietnia, to zgodnie z tradycją z XVII wieku zapoczątkowaną przez króla Jerzego II to właśnie 9 czerwca świętuje wspólnie z Brytyjczykami. Czynny udział w Trooping the Colour bierze udział wojsko, składające się z ok. 1400 żołnierzy i 200 koni. Oprócz udziału w procesji cała rodzina królewska pojawia się również na balkonie Pałacu Buckingham, który podczas wczorajszego wydarzenia był szczególnie wyczekiwanym przez wszystkich momentem. Oczywiście z tego powodu, że po raz pierwszy pojawiła się na nim Meghan Markle, czyli od niecałego miesiąca księżna Sussex

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle, księżna Sussex podczas parady Trooping the Colour 2018. Zobaczcie, jak wyglądała!

Jednak to nie żona księcia Harry'ego skradła wczorajsze show. Absolutnymi gwiazdami zostały bowiem najmłodsi członkowie monarszej rodziny, a przede wszystkim książę George. Na zdjęciach uchwyconych przez fotoreporterów widać, że syn księcia Williama i księżnej Kate, który już niebawem, bo 22 lipca skończy 5 lat, świetnie się bawił. Do tego stopnia, że jego starsza kuzyna Savannah Phillips - córka Petera Phillipsa, syna księżniczki Anny i wnuka królowej Elżbiety II, musiała go uciszać (choć sama bawiła się równie dobrze!). Słodkim minom George'a nie było końca, z czego chyba nie do końca zadowolony był stojący za nim tata, książę William, co również widać w kadrach. 

Zdjęcia George'a i jego siostry Charlotte, które - gwarantujemy - zrobią Wam dzień, znajdziecie poniżej!

ZOBACZ TAKŻE: Nie zgadniecie, jak książę George i księżniczka Charlotte zwracają się do żony księcia Karola, Camilli Parker Bowles!