Po niedawnym wywiadzie Meghan Markle dla Vanity Fair, w którym aktorka po raz pierwszy wyznała w mediach, że jest zakochana i szczęśliwa w związku z księciem Harrym, chyba nikt już nie ma wątpliwości, że dwójka dostała już pełne błogosławieństwo od królowej Elżbiety II. Coraz częściej zaczęło się też mówić tym, że wnuk 91-letniej monarchini niebawem oświadczy się Markle. O ile już tego nie zrobił.

I faktycznie coś może być na rzeczy, bo Harry i Meghan zdecydowali się na kolejny poważny krok w ich związku i w końcu po raz pierwszy pokazali się razem publicznie! Wczoraj zakochanych można było zobaczyć na trybunach podczas inauguracji zawodów sportowych dla weteranów wojennych Invictus Games (imprezy zainicjowanej przez Harry'ego w 2014 roku) w Toronto. Nie siedzieli jednak obok siebie. Harry pojawił się w towarzystwie m.in. premiera Kanady Justina Trudeau i pierwszej damy Stanów Zjednoczonych Melanii Trump, z kolei Markle towarzyszył przyjaciel Markus Anderson.

Dzisiaj natomiast fotoreporterzy mieli już jednak ręce pełne roboty, bo na takie ujęcia czekali z pewnością miesiącami. Podczas meczu tenisowego w ramach Invictus Games, Harry i Meghan nie tylko usiedli wspólnie, rozmawiali i wymieniali uśmiechami, ale również nie szczędzili sobie czułości i trzymali się za ręce. Zobaczcie zdjęcia!