Chyba zgodzicie się z tym, że kto jak kto, ale członek rodziny królewskiej nocując w hotelu może mieć pewne wymagania, biorąc pod uwagę standardy, do jakich jest przyzwyczajony. Jednak sytuacja, jaka miała ostatnio miejsce w jednej z rzymskich placówek, w której przebywał książę Harry, nie była żadną przesadą, a zachowaniem, na jakie mógłby pozwolić sobie każdy z nas. O co chodzi? 

Kilka dni temu książę Harry zostawił na chwilę swoją żonę Meghan Markle i niedawno narodzonego synka Archiego Harrisona, by przylecieć do Rzymu na mecz polo. Nie jest bowiem tajemnicą, że wnuk królowej Elżbiety II jest zapalonym graczem już od dawna. W stolicy Włoch pojawił się razem ze swoim kolegą, graczem polo Nacho Figuerasem, który był świadkiem całego zdarzenia. Argentyński sportowiec w wywiadzie dla CBS news zdradził, że książę Harry nie omieszkał okazać obsłudze hotelowej swojego niezadowolenia z powodu plastikowych opakowań, jakie napotkał na miejscu. 

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry w filmie fabularnym „Harry i Meghan: królewski mezalians” – wiemy, kiedy obejrzycie produkcję w polskiej telewizji! Mamy trailer

Książę Harry mówi stanowcze NIE plastikowym opakowaniom w hotelach

Książę Harry nie tylko otrzymał w hotelu kawę w plastikowym opakowaniu, ale również zwróconą mu koszulę także zapakowaną w plastikową torbę. Mąż Meghan Markle nie wytrzymał i zapytał obsługę hotelu, czy mogliby przestać używać plastikowych rzeczy. Nie wiadomo, czy placówka dostosowała się do wymagań księcia, ale podejrzewamy, że tak. Sugestia ze strony takiego gościa zobowiązuje. Natomiast świadek zdarzenia, Nacho Figueras, podzielił się tą historią zarówno z mediami, jak i w swoich mediach społecznościowych. Opublikował post na Instagramie, w którym napisał: „Świat myśli, że wie wszystko o tym człowieku. Miałem tyle szczęścia, że znam go od lat i spędziłem z nim wystarczająco dużo czasu, by zobaczyć, jaki jest wielkoduszny, współczujący. Jest człowiekiem który stale myśli o tym, jak uczynić świat lepszym miejscem, niezależnie od tego, czy pomaga dzieciom w Afryce, otwarcie mówi o zdrowiu psychicznym czy rozmawia o zmianach klimatycznych i rzeczach, które wszyscy ludzie powinni zmienić dla następnych pokoleń.” Brawo, Harry! 

Zobacz także: Możecie zostać sąsiadami Meghan Markle i księcia Harry’ego! Jest tylko jedno „ale”…