Książę William najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną na świecie!

Nie jesteśmy pewne, czy będzie z tego powodu zadowolony, a jednak to właśnie książę William został uznany za najseksowniejszego łysego mężczyznę na świecie! Syn księżnej Diany zajął pierwsze miejsce w rankingu przeprowadzonym przez klinikę chirurgii plastycznej Longevita na bazie wyszukiwań w Google. Przebił, takich przystojniaków jak: Mike Tyson (miejsce 2), Pitbull (miejsce 4), Michael Jordan (miejsce 5), a nawet – nasz faworyt – Jason Statham (miejsce 3), którzy także znaleźli się w pierwszej piątce na liście.

Zgadzacie się z takim werdyktem? Liczby mówią same za siebie. Firma Longevity dokładnie przeanalizowała, co dzieje się w sieci wokół księcia Williama (i innych znanych łysych mężczyzn). Okazało się, że słowo „seksowny” w odniesieniu do męża Kate Middleton na forach, blogach i w komentarzach padło aż 17.6 miliona razy, co sprawia, że jest w tej kwestii niekwestionowanym faworytem. Mike Tyson, który uplasował się na drugiej pozycji, został nazwany seksownym aż o 10 milionów razy mniej. 

Kto jeszcze znalazł się na liście? Oprócz wspomnianej już piątki, tytułem jednego z najseksowniejszych łysiejących mężczyzn na świecie mogą pochwalić się także: Floyd Mayweather (miejsce 6), John Travolta (7), Bruce Willis (8), Dwayne Johnson (9) i Vin Diesel (10). Co ciekawe, choć poza pierwszą dziesiątką, ale w rankingu znalazł się także... prezydent Rosji Władimir Putin. 

Jest kilku znanych łysych mężczyzn, na tyle atrakcyjnych, by mieć na kim zawiesić oko – skomentował rzecznik prasowy Longevita, podsumowując wyniki przeprowadzonego przez firmę rankingu. A co na to internauci? 

Prima Aprillis już było. Wycofajmy to – możemy przeczytać w sieci. Podobnie jak to, że wynik rankingu Longevita to policzek dla wszystkich łysych mężczyzn na świecie. A wy jak uważacie?