Książęca para nie ma problemu z tym, żeby dzielić się z innymi ciekawostkami na temat swoich pociech. Na przykład Kate Middleton wyznała, jakie jest ulubiony przysmak starszej dwójki, czyli księcia George'a i księżniczki Charlotte, o czym pisaliśmy TUTAJ. I na pewno prędzej czy później dowiemy się tego samego o najmłodszym royal baby, czyli księciu Louisie. Z kolei ojciec uroczej trójki zdradził, jaka jest ulubiona bajka George'a, który 22 lipca skończy pięć lat. I jak się okazuje, jest to jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych animacji Disneya, jakie do tej pory powstały. I która prawdopodobnie również Wam zawsze będzie kojarzyła się z dzieciństwem. Mowa o Królu lwie. Film miał swoją premierę miał w 1994 roku i jak się okazuje, niezmiennie łączy pokolenia. 

Do ulubionych bajek małego księcia należą również Oktonauci, czyli irlandzko-brytyjski serial animowany, w Polsce emitowany przez stację MiniMini+, a także kilka produkcji z klockami Lego w roli głównej. Nie myślcie sobie jednak, że uroczy George spędza czas tylko przed telewizorem. Nic z tych rzeczy. Jego tata czuwa nad tym, żeby takie seanse odbywały się naprawdę od czasu do czasu. Ale jak już się odbywają, to sam chętnie bierze w nich udział. William przyznał się, że Króla lwa w towarzystwie małego George'a widział przynajmniej kilka razy.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate udowodniła, że jest najnormalniejszą mamą na świecie. Wszystko przez ten portret Louisa i Charlotte!