Nie wiemy, jak ona to robi, ale każda jej książka staje się bestsellerem jeszcze przed... oficjalną premierą! Tak było z wydanym w 2015 roku Elementarzem Stylu, i tak jest z jej najnowszą publikacją.

Kasia Tuskdwa lata kazała swoim fanom czekać na kolejną książkę. W minioną środę w warszawskiej Hali Koszyki odbyła się oficjalna premiera Make Photography Easier, która ukazała się nakładem wydawnictwa Muza. Zainteresowanie wydarzeniem – jak możecie się domyślać – było naprawdę spore. Przyszły tłumy! Każdy chciał posłuchać, co o swojej nowej książce ma do powiedzenia sama autorka i zdobyć jej podpis na pierwszej stronie. Blogerka odpowiadała więc na pytania gości, robiła sobie z nimi zdjęcia i jak zawsze, wyglądała przy tym super stylowo. Twórczyni bloga Make Life Easier postawiła na bardzo minimalistyczną stylizację: czarne spodnie i szpilki oraz kremowy sweter.

O tym, czy warto mieć własny egzemplarz jej drugiej książki przekonacie się czytając w naszym październikowym numerze materiał Alicji Szewczyk. W artykule Make Life Beautiful Kasia Tusk przekonuje, że żeby robić dobre zdjęcia, nie trzeba czekać na wyjątkową okazję ani mieć nadzwyczajnych zdolności. Wystarczy chęć, wiara we własną wrażliwość i odrobina wiedzy o fotografii. I o tym w skrócie właśnie jest jej książka! Kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z aparatem w ręku.