Wydawałoby się, że o pielęgnacji powiedziano już wszystko. Marta Krupińska, Szefowa Działu Uroda magazynu ELLE, w swojej najnowszej książce Polish Beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek udowadnia, że tak nie jest. Dziennikarka przeanalizowała światowe trendy w pielęgnacji i sprawdziła, czy są odpowiednie dla kobiet w naszym kraju. Tak powstało kompendium wiedzy w temacie urody szyte na miarę Polek. Dowiecie się, jak czytać składy kosmetyków, które kroki z 10-etapowej pielęgnacji Koreanek możecie sobie odpuścić bez żadnych wyrzutów sumienia i jak świadomie kupować.

[KSIĄŻKA TYGODNIA] Poradnik Polish Beauty autorstwa Marty Krupińskiej, który powinna przeczytać każda z Was

W tym tygodniu w ramach naszego cyklu polecamy Wam Polish Beauty, najnowszą książkę Marty Krupińskiej, która zna się na pielęgnacji i makijażu jak mało kto! Szefowa Działu Urody ELLE dzieli się z czytelniczkami tajnikami pielęgnacji i wyjaśnia, że niekoniecznie potrzebujemy emulsji, którą tak chwalą Azjatki, a maseczki w płachcie na twarz możemy stosować raz w tygodniu. Marta przepytała również założycielki polskich marek kosmetycznych, takich jak Yope, Resibo, Glov i Miya Cosmetics. W Polish Beauty znajdziecie ich patenty na codzienny makijaż, dowiecie się, jak wygląda ich rutyna pielęgnacyjna, jakie są ich ulubione kosmetyki i poznacie ich urodowe triki, które z pewnością Was zainteresują.

Książka Marty Krupińskiej to nie tylko rzetelne informacje i ciekawostki o pielęgnacji oraz kosmetykach. Autorka wyjaśnia, że „nawet najlepsze kosmetyki nie zakryją efektów zmęczenia, niewłaściwej diety, używek i stresu”, zachęcając czytelniczki do dbania o siebie kompleksowo i zdradzając kilka patentów, jak to robić. Uważamy, że każda dziewczyna - niezależnie od wieku - powinna mieć na półce Polish Beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek. Gwarantujemy, że będziecie wracać do tej pozycji. 

[KSIĄŻKA TYGODNIA] „Uwolniona. Jak wykształcenie zmieniło moje życie” Tary Westover >>>