Księżna Diana miałaby dziś 56 lat. W tym roku mija dokładnie 20 lat od tragicznej śmierci Diany. Jej wielbiciele i fani nadal ją jednak wspominają, przypominając, jak wielki miała wpływ na miliony osób na całym świecie. Co i rusz w mediach pojawiają się kolejne odświeżane doniesienia na temat życia prywatnego Diany, a zwłaszcza mówi się o romansach księżnej, upubliczniane są także jej listy, na jaw wychodzą skrywane dotąd tajemnice, taśmy i nagrania, które stają się pretekstem do kolejnych spekulacji na temat rzekomych prawdziwych powodów śmierci księżnej Diany. Zginęła czy została zamordowana? Była szczęśliwa, czy tęskniła za byłym kochankiem Hasnatem Khanem? I najważniejsze: czy księżna Diana była w ciaży? Odpowiedzi na te pytania nigdy nie poznamy. Ale dzięki rozwojowi techniki możemy zobaczyć, jak wyglądałaby dziś Diana, gdyby żyła.

Księżna Diana była najczęściej fotografowaną kobietą na świecie. Kiedy jeszcze jako Diana Spencer poślubiła księcia Karola, media zainteresowały się nie tylko jej małżonkiem, ale przede wszystkim nią samą. Zwłaszcza że jak na standardy królewskiej rodziny, księżna była mocno kontrowersyjnym wyborem następcy brytyjskiego tronu. Piękna, skromna, życzliwa i pomocna dla najbardziej potrzebujących, ale też bez wykształcenia. To nie przeszkodziło jej jednak dawać wykładów na temat tego, dlaczego należy przestać produkcji min lądowych. Diana oddała życie innym ludziom. Jednak gdy ona sama potrzebowała pomocy, nikt nie ruszył jej na ratunek. Wręcz przeciwnie. Śmierci księżnej Diany, tak jak życiu, towarzyszyli paparazzi, którzy dokładnie udokumentowali moment tragicznego wypadku Królowej Ludzkich Serc.

SPRAWDŹ: KSIĘŻNA DIANA. Ostatni telefon Diany do synów Williama i Harry'ego. Co im powiedziała?

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Wtedy to doszło do tragicznego wypadku, który zapisał się na kartach historii Wielkiej Brytanii, ale i całego  świata. W paryskim tunelu Alma rozbił się samochód, którym jechała księżna Diana wraz ze swoim ówczesnych narzeczonym, Dodim Al. Faydem. Królowa Ludzkich Serc zginęła tak jak żyła - uciekając przez paparazzi...

31 sierpnia 2017 roku przypada 20. rocznica śmierci księżnej Diany. Z tej okazji po brytyjskich mediach przewinęła się szokująca grafika, przedawniająca domniemany wizerunek Księżnej w roku 2017. Dlaczego szokuje? Bo jest niezwykle autentyczna! Aż trudno uwierzyć, że Diany nie ma z nami aż 20 lat. Prawdopodobnie księżna właśnie tak by dziś wyglądała.

Zdjęcie 56-letniej księżnej Diany zobaczycie w naszej GALERII. Podobna do siebie sprzed 20 lat…? Nadal tak samo piękna i czarująca...? Naszym zdaniem tak!

ZOBACZ: KSIĘŻNA DIANA na zdjęciach z wypadku. Co dokładnie stało się 20 lat temu w Paryżu? [FOTO]

Zobacz także: