Od 17 lipca przez 3 dni Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi (4-letni książę Jerzy i 2-letnia księżniczka Karolina) będą gościć w Polsce. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z ich pobytu w Warszawie. 

KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM W WARSZAWIE

O 15:15 obie pary udadzą się na wspólny spacer po Krakowskim Przedmieściu i odwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Grzybowska 79), gdzie para książęca spotka się z uczestnikami powstania i zapalą znicz dla ofiar walczących w Powstaniu Warszawskim.

PIERWSZE ZDJĘCIA Z PRZYJAZDY KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA DO POLSKI >>>

Chwilę po 16:00 William i Kate udadzą się do The Heart Warsaw, czyli europejskiego centrum współpracy korporacji i startupów. Pierwszej w Polsce działającej na europejską skalę firmy łączącej innowacyjne firmy technologiczne z największymi polskimi korporacjami. Siedziba znajduje się w nowo powstałym wieżowcu Warsaw Spire na Placu Europejskim 1. 

Ostatnim punktem warszawskiej wizyty będzie spacer w Łazienkach Królewskich, gdzie para książęca uda się dziś wieczorem. Poza spacerem planowany jest bankiet dla 600 osób zorganizowany przez Ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce z okazji 91. urodzin Elżbiety II. Niestety w związku z organizowaną imprezą dziś Łazienki Królewskie będą zamknięte dla zwiedzających. Para książęca wraz z dziećmi na czas wizyty w Polsce zamieszka w Belwederze. 

DOKŁADNY PLAN POBYTU PARY KSIĄŻĘCEJ ZNAJDZIECIE TUTAJ >>>