Wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce wzbudziła wiele emocji. Także z tego powodu, że odwiedzająca po raz pierwszy nasz kraj 35-letnia księżna doceniła polską modę. Pierwszego dnia pobytu w naszym kraju, podczas uroczystego bankietu w Łazienkach Królewskich w Warszawie Kate pojawiła się w sukience zaprojektowanej przez jedną z czołowych polskich projektantek, Gosię Baczyńską.  

KSIĘŻNA KATE W PROJEKCIE GOSI BACZYŃSKIEJ >>>

Wczorajszy bankiet i wyróżnienie projektu Baczyńskiej to jednak nie koniec dobrych wiadomości dla rodzimego modowego podwórka. Dzisiaj para książęca gościła w Gdańsku i na tę okazję Kate miała oczywiście przygotowaną kolejną stylizację. Żona księcia Williama zdecydowała się na kwiecisty komplet Imari od Erdem, a uzupełniła go beżową kopertówką poznańskiego brandu Etui Bags

KSIĘŻNA KATE - ZOBACZCIE, JAK ZMIENIAŁ SIĘ JEJ STTL NA PRZESTRZENI LAT >>>

I nie był to pierwszy raz, kiedy księżna Kate sięgnęła po projekt od Etui Bags. Z inną torebką tej polskiej marki pokazała się także podczas obchodów Dnia Świętego Patryka i spotkania z prezydentem Francji w Paryżu w marcu tego roku. 

Etui Bags powstała w 2007 roku w Poznaniu. Jej projekty można kupić zarówno w Polsce,  jak i w Londynie i tamtejszym domu towarowym Harrods,  a także w sklepie przy Oxford Street.