Kate Middelton wydaje się być naprawdę kochającą, a do chyba dość zwyczajną mamą dla swoich dzieci, George'a i Charlotte. Okazuje się też, że - chyba jak większość mam - wielką przyjemność sprawia jej gotowanie dla swoich pociech. Podczas pomocy w przygotowaniach do Wielkiego Obiadu Wspólnoty zorganizowanego przez St Luke's Community Centre w Londynie przyznała, że George i Charlotte także chętnie pomagają jej w kuchni. A czym najchętniej się zajadają? Tą informacją również postanowiła się podzielić. I szczerze? Wcale nie jesteśmy zaskoczeni!

Ulubionym daniem księcia George'a i księżniczki Charlotte jest… pizza, ale koniecznie taka, którą sami mogą przygotować (oczywiście przy pomocy dorosłych). A dlaczego proces przygotowywania włoskiego specjału jest dla nich taką frajdą? Odpowiedź jest prosta: bo mogą pobrudzić swoje rączki - wiadomo, jak to dzieciaki. 

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle inspiruje się Kate Middleton? Zobaczcie tę stylizację!

Odwiedziny w St Luke's Community Centre były ostatnim oficjalnym wyjściem Kate Middelton, która właśnie rozpoczyna swój urlop macierzyński. Przypomnijmy, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka, które zgodnie z planem, ma przyjść na świat już w kwietniu. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy royal baby numer 3!