Księżniczka Charlotte ma swojego sobowtóra! Wygląda zupełnie jak córka księżniczki Małgorzaty, Lady Sarah Chatto!

Córka księżnej Kate i księcia Williama, księżniczka Charlotte, 2 maja 2020 roku obchodziła swoje 5 urodziny. Z tej okazji, jak co roku zresztą, mama zrobiła jej kilka zdjęć, które z dumą opublikowała na oficjalnym profilu rodziny królewskiej – @kensingtonroyal. O fotografiach od razu zrobiło się głośno – fani dostrzegli, że księżniczka Charlotte wygląda zupełnie jak inna przedstawicielka rodziny królewskiej – córka księżniczki Małgorzaty (młodszej siostry królowej Elżbiety), Lady Sarah Chatto (z domu Armstrong-Jones) – oczywiście z czasów, kiedy była mała. Podobieństwo jest uderzające!

Szczególnie widać to na zestawieniu zdjęć, jakie jedna z fanek rodziny królewskiej, udostępniła na prowadzonym przez siebie profilu @my_royal_diaries (znajdziecie je w naszej galerii u góry strony). Fotografia po lewej przedstawia księżniczkę Charlotte, podczas gdy zdjęcie po prawej – pięcioletnią Lady Sarah Chatto (zdjęcie zostało zrobione na terenie Buckingham Palace we wrześniu 1969 roku). Arystokratki wyglądają niemal identycznie, zwłaszcza, że obie od najmłodszych lat ubierane były w podobnym stylu – będącym połączeniem retro i klasycznej elegancji. Czy księżniczka Charlotte pójdzie w ślady krewnej i jak ona, zostanie malarką, kiedy będzie dorosła? Czas pokaże. Nie da się jednak ukryć, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Nie uwierzycie, jak książę William zwraca się do swojej córeczki! Księżniczka Charlotte ma uroczy pseudonim >>>

Ps. W naszej galerii znajdziecie nie tylko zdjęcia Lady Sarah Chatto (a właściwie wówczas jeszcze Armstrong-Jones), kiedy była mała, ale i inne zrobione na przestrzeni lat. Zobaczcie jak się zmieniała – czy księżniczka Charlotte przejdzie podobną metamorfozę?