Zazwyczaj to książę George daje niezły popis - zarówno podczas mniej, jak i bardziej oficjalnych okazji. Ostatnio na przykład świetnie bawił się na balkonie Pałacu Buckingham podczas Trooping Colour, czyli państwowych obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate nie mógł powstrzymać się od śmiechu i słodkich min, które są jego specjalnością. Nieco spokojniejsza była jego młodsza siostra, 3-letnia Charlotte. Ale jak się okazuje, ona także potrafi być wulkanem energii. Udowodniła to z kolei na wczorajszym charytatywnym meczu polo Maserati Royal Charity Polo Trophy w Beaufort Park w Gloucester

ZOBACZ TAKŻE: Książę George na balkonie Pałacu Buckingham to najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!

Kiedy książę William musiał brać czynny udział w imprezie, księżna Kate miała czas wolny dla siebie i swoich pociech. Dla małej Charlotte była to doskonała okazja, by założyć okulary przeciwsłoneczne swojej mamy, pobiegać po trawie, a nawet wykonać kilka fikołków. Te popisy 3-letniej księżniczki wprawiły w doskonały nastrój także samą Kate - księżna wyglądała na bardzo zrelaksowaną. A co na to wszystko George? Choć starał się dorównać energią swojej siostrze, to zdecydowanie ona była "gwiazdą imprezy". I tym samym totalnie skradła nasze serce - zobaczcie tylko te zdjęcia!

ZOBACZ TAKŻE: Nie zgadniecie, jak książę George i księżniczka Charlotte zwracają się do żony księcia Karola, Camilli Parker Bowles!