Mimo że kultowe amerykańskie show ciągnie się już 11 lat (15 sezonów), dramatów nie brakuje. W tym czasie członkowie klanu wyspecjalizowali się ich fabrykowaniu do tego stopnia, że bez wysiłku generują kolejne z odcinka na odcinek. Co będzie się działo w najbliższym? Z zajawki wiadomo, że między Kim Kardashian, a jej siostrą Kourtney wywiązał się konflikt i młodszej z nich najwyraźniej puściły nerwy. Nie wiadomo dokładnie o co poszło, nie ma za to wątpliwości, że najstarsza Kardashianka poważnie podpadła żonie Kanye’go Westa: padło kilka przekleństw podniesionym głosem, a atmosfera zrobiła się naprawdę gęsta.

ZOBACZ TAKŻE: Prawie wszystkie Kardashianki wyróżnione jako najseksowniejsze kobiety świata. Której odmówiono tego tytułu? >>>

W trailerze nowego odcinka z całej wypowiedzi Kim zacytowano fragment wyraźnie wyrwany z szerszego kontekstu, w którym celebrytka informuje, że Kourtney nie chce nosić już nazwiska Kardashian.  Dlaczego – nie wiadomo. Wiadomo za to, że gdy na temat nowych pociech w rodzinie powiedziano już wszystko, czymś trzeba zająć spragnionych newsów fanów gwiazdorskiej rodziny. Jak myślicie, o co może chodzić? W końcu sławę i pieniądze niewdzięczna gwiazdka zawdzięcza właśnie sławnemu nazwisku.

Ostatnio głośno było o tym, że wszystkie Kardashianki za wyjątkiem Kourtney zostały okrzyknięte przez magazyn Maxim jednymi z najseksowniejszych kobiet świata. Myślicie, że to może mieć coś wspólnego z najświeższą aferą? Czekamy na ciąg dalszy.

ZOBACZ TAKŻE: Khloé Kardashian otwarcie o tym, dlaczego zdecydowała się zostać z Tristanem Thompsonem! >>>