Kochamy Disney’a i kochamy Kubusia Puchatka! W dzieciństwie namiętnie czytałyśmy książki i oglądałyśmy filmy poświęcone temu żółtemu misiowi. Później dorosłyśmy, a Kubuś zniknął. Na szczęście teraz powraca i przypomina nam, jak magiczne były dziecięce lata każdej z nas.

Tym razem Kubuś Puchatek wystąpi jednak w filmie aktorskim. Christopher Robin będzie historią poświęconą dużemu już Krzysiowi (stąd tytuł), który zapomniał o swoich przyjaciołach z dzieciństwa i musi borykać się z problemami dorosłego życia. Na ekranie, poza grającym główną rolę Ewanem McGregorem, zobaczymy m.in. Chrisa O'Dowda, Nicka Mohammeda, Brada Garretta, Petera Capaldi’ego, Sophie Okonedo i Toby’iego Jonesa. Reżyserem jest Mark Foster, natomiast głosu Kubusiowi Puchatkowi użyczył Jim Cummings, który dubbinguje misia od 1997 roku. Oczywiście, nie zabraknie też Królika, Tygryska, Kłapouchego, Sowy, Kangurzycy i innych mieszkańców Stumilowego Lasu.

To już pewne! Będzie druga część filmu „Planeta Singli” >>>

Jak na razie, do sieci trafił zwiastun promujący ten najnowszy film o uroczym fanie miodku. Znajdziecie go w naszej galerii poniżej! Mimo że trwa on niewiele ponad minutę, zdążyłyśmy się wzruszyć. Christopher Robin trafi do polskich kin 17 sierpnia 2018 i naprawdę nie możemy się go doczekać!