Związek Justina Biebera i Hailey Baldwin ewoluował w szybkim tempie. Chociaż para spotykała się już wcześniej, fanów zaskoczył fakt, że po kilku tygodniach, odkąd wrócili do siebie w maju, postanowili się zaręczyć. Artysta opublikował wtedy chwytający za serce post, w którym wyznał, że 22-latka jest miłością jego życia. Od tamtej pory stali się nierozłączni, paparazzi śledzą każdy ich krok, ponieważ są obecnie najgorętszą parą w show-biznesie. W listopadzie Justin potwierdził, że on i Hailey są już formalnie małżeństwem. Młodzi wzięli potajemny ślub w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Od początku jednak zaznaczyli, że planują również ślub kościelny i dopiero po przysiędze złożonej przed Bogiem staną się w pełni mężem i żoną. 

Hailey i Justin Bieber powitali nowego członka rodziny! >>>

Kiedy i gdzie odbędzie się ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy, że Justin Bieber i Hailey Baldwin planują ślub kościelny, który odbędzie się pod koniec lutego, tuż przed 25 urodzinami artysty, które wypadają 1 marca. Młoda para wysłała zaproszenia do gości (w tym do Kylie Jenner i Travisa Scotta), aby zarezerwowali sobie datę 28 lutego. Według najnowszych informacji, ceremonia będzie miała miejsce w Los Angeles, ale nawet zaproszone osoby nie wiedzą, gdzie dokładnie. Justinowi i Hailey zależy na prywatniej uroczystości w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Według zagranicznej prasy Justin Bieber chce poprosić swojego DJ-a, aby zagrał na weselu. 

Kuzynka 22-letniej modelki, Ireland Baldwin, skomentowała również związek Hailey i Justina w rozmowie z magazynem People. Wyznała, że są dla siebie idealni, ponieważ są bardzo podobni i wspierają się nawzajem. Muszą stawić czoła podobnym problemom i wyzwaniom, m.in. ciągłym byciem w centrum zainteresowania. „Uzupełniają się nawzajem i bardzo się kochają”, podsumowała kuzynka przyszłej panny młodej.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne wiadomości w sprawie ślubu Hailey Baldwin i Justina Biebera! Mamy nadzieję, że świeżo upieczeni małżonkowie podzielą się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.