Jeszcze kilka miesięcy temu Kylie Jenner i Travis Scott tworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Mieszkali razem, wspólnie opiekowali się swoją córeczką Stormi, publikowali urocze zdjęcia, a tym samym wyglądali na bardzo szczęśliwych i zakochanych. Rzeczywistość okazała się nieco inna. Na początku października ubiegłego roku Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się. I chociaż w mediach pojawiły się informacje, według których raper zdradzał swoją dziewczynę, powód zakończenia związku okazał się inny. Kylie i Travis mieli odmienne priorytety. Celebrytka marzyła o dużej rodzinie, chciała żyć w sposób podobny do swoich starszych sióstr, natomiast artysta nie chciał się ustatkować. Oboje jednak przyznali, że najważniejsze jest dla nich dobro Stormi. Kylie i Travis dzielą się opieką nad dwuletnią córeczką, dlatego nadal spędzają sporo czasu razem. To stało się pretekstem do kolejnych plotek. Czy Kylie i Travis wrócili do siebie? Bardzo możliwe. Okazuje się, że celebrytka i raper przebywają razem na kwarantannie. Co więcej, według niektórych fanów, są już zaręczeni.

Kylie Jenner i Travis Scott zaręczyli się?

Kylie Jenner, Travis Scott i Stormi Webster mieszkają teraz razem. Oficjalnie spędzają czas w zamknięciu ze względu na pandemię koronawirusa. Fani są jednak przekonani, że powód jest nieco inny – miliarderka i raper wrócili do siebie, a także poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Dowody mamy znaleźć na InstaStory celebrytki. O co chodzi? Kylie Jenner opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie świeżo wystylizowanych paznokci. Natomiast na jej InstaStory możemy obejrzeć wideo, na którym widać nowy manicure (zajrzyjcie do naszej galerii - na górze strony). Jednak spostrzegawczy fani zwrócili uwagę na coś jeszcze. Pierścionek od Cartier na lewej dłoni celebrytki. Czy to pierścionek zaręczynowy? Obserwatorzy Kylie Jenner są o tym przekonani. Jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali tych doniesień. Warto jednak pamiętać, że miliarderka jest wielką fanką biżuterii Cartier – w swojej kolekcji ma podobno kilka pierścionków tej marki.

 

Kylie Jenner opublikowała selfie bez makijażu, sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Dzięki kwarantannie dowiedzieliśmy się, jak wygląda naprawdę >>>