Stylizacja, o której mowa to dwuczęściowy kostium kąpielowy ozdobiony cekinami. Cekiny układają się na nim w kształt oczu, natomiast pasek na dolnej i górnej części kostiumu wykonany jest z pomarańczowej, odbijającej światło gumki. To zestaw marki Discount Universe o nazwie "Evil Eye", który można już kupić online. Kostium kosztuje 238 dolarów - pewnym usprawiedliwieniem dla tej ceny jest fakt, że cekiny naszywane są na niego ręcznie. 

Okazuje się jednak, że Kylie (ani jej stylistka) nie wyszukała tego kostiumu samodzielnie - nie wymyśliła też osobiście reszty stylizacji. Instagramowi fani okazali się być bardzo czujni i zauważyli, że w identycznej stylizacji wystąpiła wcześniej na festiwalu australijska blogerka @britday121. Zwróciła ona uwagę na to, że stylizacja Kylie Jenner była identyczna - celebrytka nie tylko wystąpiła w tym samym kostiumie (to przecież często się zdarza), ale też przy okazji wybrała identyczną fryzurę. Kylie Jenner pochwaliła się na Instagramie włosami zebranymi w dwa "bokserskie" warkocze pofarbowane na kolory tęczy. Dokładnie w takiej samej fryzurze pojawiła się wcześniej na festiwalu Brit Day

Zobaczcie zdjęcia Brit Day i Kylie Jenner w naszej galerii - myślicie, że Kylie zainspirowała się lookiem znalezionym na Instagramie?