Kylie Jenner 3 lata temu założyła markę kosmetyczną Kylie Cosmetics, a w ciągu tego czasu rozwinęła ją do międzynarodowego imperium. Firma na początku sprzedawała zestawy Lip Kit, czyli pomadkę w płynie i kredkę, ale z czasem w ofercie pojawiły się palety cieni do oczu, pudry rozświetlające, bronzery, a także ogromny wybór kolorów Lip Kit o różnych formułach. Nie brakuje również akcesoriów do makijażu, m.in. pędzli do malowania (cały zestaw kosztuje ponad 1300 zł). Instagram marki obserwuje ponad 16,5 miliona osób, a followersów wciąż przybywa.

Kylie Jenner na okładce „Forbes”: jeszcze chwila i 21-latka będzie miliarderką

Z okazji tego, że majątek Kylie Jenner szacuje się na 900 milionów dolarów, celebrytka znalazła się na okładce Forbes'a. Dwa lata temu z tej samej okazji na okładce magazynu pojawiła się starsza siostra Kylie, Kim Kardashian. Dla porównania, wartość rynkową Kim oszacowano wtedy na „zaledwie” 45 milionów dolarów. Obecnie jej przychody wynoszą 350 miliardów dolarów, czyli o ponad połowę mniej od Kylie! Jennerka jest na dobrej drodze, aby wyprzedzić samego Marka Zuckerberga i stać się miliarderką.

Kylie Jenner usunęła zdjęcie, na którym wygląda identycznie jak siostra! >>>

Imponujące jest również to, że Kylie ma zaledwie 21 lat, co oznacza, że własny biznes rozkręciła w wieku 18 lat. W wywiadzie dla magazynu Forbes zdradziła, że jej mama, Kris Jenner, nie wierzyła w markę kosmetyczną i Kylie musiała zainwestować własne pieniądze. Opłaciło się, ponieważ w niecałe 3 lata udało jej się zbudować wielką firmę i rozpoznawalną markę, a 100% udziałów należy do niej. Myślicie, że już niedługo zostanie miliarderką? Według nas to tylko kwestia czasu!

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner przekłuła uszy Stormi. Dziewczynka ma zaledwie 5 miesięcy! >>>