Jeśli kogoś chciałby powiedzieć złe słowo na program Keep Up With The Kardashians, niech najpierw sprawdzi, jak jego popularność przełożyła się potencjał reklamowy jego uczestników. Bez zagłębiania się w szczegóły starczy nadmienić, że rodzina Kardashian-Jenner czyli Kylie, Kendall, Kim Khloe, Kourtney i Kris Jenner z byłym mężem Brucem aka Cailtlyn Jenner, mogą wspólnie się pochwalić sie ponad ...385 milionami obserwatorów, co odpowiada dziesięciokrotnej liczbie ludności zamieszkującej Polskę.

Jednak nawet w świetle tych liczb informacja o tym, ile lajków pojawiło się pod zdjęciem malej Stormi , która urodziła się przed tygodniem, jest szokująca. Kylie Jenner pobiła rekord na najbardziej lubiane zdjęcie na Instagramie - jeszcze nigdy żadne zdjęcie w historii internetu nie zdobyło takiej aprobaty obserwujących, którzy – gdyby serduszka czytać jako gratulacje – złożyli je świeżo upieczonej mamie prawie... 15 milionów razy! Tym samym celebrytka w zaledwie 24 godziny zdeklasowała samego Cristiano Ronaldo, który pod ujęciem swego maleństwa zgromadził zaledwie 11 milionów polubień

Do prawdziwego szału, jaki ogarnął internet po przyjściu na świat pierwszego dziecka Kylie Jenner z pewnością przyczynił się fakt, iż ciąża gwiazdy owiana była tajemnicą i ukryta przez  publicznym wzrokiem. Po opublikowaniu filmu, w którego finałowej scenie Stormi Webster przychodzi na świat wszystkie oczy zwróciły się ku celebrytce łakomie wyczekując jakichkolwiek informacji dotyczących dziecka.

Dziś mała ma zaledwie 8 dni. Jak obstawiacie, do ukończenia pierwszego miesiąca padnie kolejny milion?