To dziecko jeszcze przed swoim narodzeniem wywołało takie zainteresowanie swoją osobą, że dziś, świętując miesiąc życia, na każdą wzmiankę o nim w mediach, świat dosłownie się zatrzymuje. A przynajmniej internet – zdjęciem przedstawiającym piąstkę i fragment twarzy, Stormi dosłownie rozbiła bank -  w historii Instagrama żaden inny post nie cieszył się takim zainteresowaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner pobiła zdjęciem Stormi wszelkie instagramowe rekordy! >>>

Z tej szczególnej okazji celebrytka postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i pokazała się na Instagramie z córeczką. Będzie kolejny rekord? Sądząc po obecnym wyniku, czyli ponad 8 i pół miliona lajków w ciągu zaledwie 10 godzin – są na to duże szanse.

Co do social mediów, rodzice Stormi z okazji ukończenia przez nią 4. tygodnia życia, urządzili sobie prawdziwą fiestę, prześcigając się w publikacjach. Kylie zaszalała na Instagramie i Snapchacie, gdzie chwaliła się także kwiatami od Travisa Scotta, a on w tym czasie zasypywał swych fanów ujęciami córeczki w sweterku z sercem i napisem Daddy, opatrzonym komentarzem My lil mama 1 month today her favourite unit of course.

Jak można się domyślić, dziewczynka jest przesłodka (to ewidentne mimo że nie widać dobrze jej buzi), a świeżo upieczona mama może się pochwalić naprawdę godną pozazdroszczenia formą. Obok postu z dzieckiem celebrytka opublikowała także swoje roznegliżowane ujęcia dowodzące, że po ciąży nie ma ani śladu.

Jeśli wierzyć słowom Kylie Jenner, macierzyństwo jest dla niej najwspanialszym doświadczeniem. Także Travis Scott i jego bliscy są bardzo zaangażowani w wychowanie małej Stormi, nic dziwnego więc, że młodzi rodzice nie posiadają się ze szczęścia i chętnie się nim dzielą.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner stworzyła kolekcję kosmetyków inspirowaną swoja córeczką >>>