Ten tydzień zdecydowanie należy do Kylie Jenner. Każdy dzień to nowa rewelacja, a sama zainteresowana najwyraźniej nie ma nic przeciwko, by nieustannie o niej mówiono. Przed kilkoma dniami świat obiegła wiadomość o tym, że celebrytka pozbyła się wypełniaczy z ust, co sprawiło, że wygląda całkiem inaczej i wzbudziło tym samym szalone zainteresowanie jej fanów. Kolejna sprawa, która wywołała nie mniejszy szum to fakt, że ledwo osiągnąwszy pełnoletniość, ze swoim 900 tysięcznym majątkiem, została najmłodszą milionerką na okładce Forbes’a.

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner pomniejszyła usta. Jest nie do poznania! >>>

Kylie Jenner przebiła Stormi uszy. Jak wygląda Stormi w kolczykach?

Wczoraj świat poruszyła kolejna wiadomość, która mocno poróżniła jej fanów. Celebrytka wrzuciła na Snapchata video, na którym widać, jak oddaje się czułościom ze swoją córeczką Stormi. Uwadze followersów nie umknął fakt, że niespełna półroczna dziewczynka ma przekłute uszy. Jak można się domyślić, spowodowało to lawinę negatywnych komentarzy. Niesmak bierze się stąd, że to gest wiążący się dla dziecka z bólem i nie mający na celu nic innego, jak tylko zrobienie przyjemności rodzicom. Co więcej, wielu wskazuje, że jest to gest seksualizujący i tym samym będący ogromnym nadużyciem wobec dziecka, które powinno samo być na tyle świadome i dojrzałe na tyle, by samemu podjąć taką decyzję. 

Wśród internautów są też tacy, którzy biorą stronę Kylie tłumacząc, że w wielu kulturach to zabieg związany z tradycją do tego stopnia, że ojcowie, którzy dowiadują się, że zostaną tatą dziewczynki, odruchowo zastanawiają się, w którym salonie przekłują dziecku uszy. My obstawiamy, że kolczyki w uszach Stormi raczej nie mają za wiele wspólnego z latynoskimi zwyczajami, a raczej upodobaniami i gustem jej mamy i poczuciem, że ma pełną decyzyjność w sprawach wyglądu swojej pociechy. Jak Wam się podoba Stormi w kolczykach? Skrytykowalibyście Kylie Jenner za ten gest?

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner najmłodszą milionerką na okładce magazynu „Forbes”. Wyprzedziła Kim Kardashian! >>>