Poza Glamour.pl niewiele jest rzeczy za które naprawdę kochamy Internet, ale musimy przyznać, że fani Kylie Jenner są na górze tej listy. Żartowaliśmy. Chociaż musimy przyznać, że absolutnie nikt nie ma takiego poczucia humoru w sieci jak oni. A trafność ich komentarzy i pomysłowość niezmiennie robi na nas wrażenie. To właśnie w ich wspólnej konwersacji na Twitterze uknuła się najnowsza teoria – Kylie Jenner urodziła! W dodatku pierwsze dziecko jej i Travisa Scotta to dziewczynka. Miłośnicy najmłodszej siostry Kim Kardashian nie mają wątpliwości, że to dlatego celebrytka od miesięcy nie pokazuje się publicznie, ale też nie pojawiła się na rodzinnej bożonarodzeniowej kartce. Co więcej, doszukują się właśnie w niej kolejnych wskazówek. Zauważyliście, że niektóre osoby na zdjęciu, jak North czy Kris, zwrócone są w inną stronę? Tam ponoć stoi Kylie z maleństwem. Tylko gdzie ten brakujący fragment fotografii?!

Kolejnym argumentem fanów, że 20-latka urodziła, ma być fakt, że przestała robić sobie selfie (serio!). Ponoć dlatego, że według nich, zbyt zajęta jest karmieniem. Co więcej, te same osoby uważają, że jedynym niepodważalnym dowodem, że poród miał miejsce, są ostatnie zdjęcia Kylie Jenner z brzuszkiem, które kilka dni temu trafiły do internetu. Jak się później okazało – zostały zrobione we WRZEŚNIU. Czyli trzy miesiące temu. Twórczyni imperium Kylie Cosmetics jest na nich bardzo zaokrąglona, dlatego jej obserwatorzy obliczyli, że nie ma innej możliwości – dziecko jest już na świecie.

Podejrzewa się, że ogłoszenie radosnej nowiny ma nastąpić w sylwestra. I chociaż 20-latka nie jest nikomu winna żadnych wyjaśnień, fani są – jakby to delikatnie ująć – zniecierpliwieni. Kylie, czekamy na potwierdzenie!

Zobacz także: Khloé Kardashian zdradziła, kiedy urodzi się jej pierwsze dziecko! >>>