Kolekcja "PUMA Swan Pack" powstała we współpracy z tancerzami szkoły New York City Ballet, a inspiracją do jej stworzenia były przede wszystkim wolność w wyrażaniu siebie, połączona z siłą ducha sportowego i wdziękiem baletu.

"PUMA Swan Pack" wchodzi w skład kampanii “DO YOU”, która wystartowała w sierpniu 2016 roku, łączy wizerunki silnych, zdecydowanych kobiet z różnych sfer, z których każda mówi o odwadze i pewności siebie. Kampania skupia się na zachęcaniu kobiet, aby zawsze były pewne swojej wartości, skupiały się na swoich zaletach i mocnych stronach oraz mocno stąpały po ziemi.

Oprócz Kylie Jenner na zdjęciach promujących kolekcję "PUMA Swan Pack" zobaczycie także Mimi Staker i Olivia Boisson, związane z New York City Ballet. Sfotografowano je w teatrze Davida. H. Kocha w Lincoln Center. 

„Balet rozwija charakter, zarówno na scenie, jak i poza nią. Trzeba znaleźć w sobie inspirację i zawsze starać się doskonalić, a nie akceptować swoje wady. To wyzwania, które musimy podjąć” - mówi Mimi Staker z New York City Ballet.

„Aby odnieść sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, którą się zajmujesz, musisz być pewny siebie. Nikt inny nie zapewni Ci poczucia własnej wartości, jeśli sam o to nie zadbasz. Zmierzasz do bycia najlepszym właśnie dlatego, bo potrafisz być najlepszą wersją siebie" - dodaje Olivia Boisson.