Już wybór imienia dla Stormi wywołał niemałe emocje. Zanim Kylie Jenner i Travis Scott wyjaśnili, skąd decyzja, by właśnie tak nazwać małą, nie było końca spekulacjom. Jedno było pewne - że za imieniem kryje się jakaś szczególna historia, tak jak w przypadku każdego dziecka z najbardziej popularnego klanu Ameryki. I dokładnie tak było - nie znamy szczegółów, ale wiadomo, że to imię pojawiło się na długo zanim dziewczynka przyszła na świat. 

Kylie Jenner zdradziła, dlaczego nazwała swoją córkę Stormi

Nie mogę sobie przypomnieć, jak wpadliśmy na ten pomysł. Travis nalega, że to on, ale zdaje mi się, że sama jestem jego autorką. W każdym razie to imię jakoś tak do nas przylgnęło, najpierw w skróconej wersji - Storm, której jednak do końca nie czułam. I kiedy w końcu doszliśmy do wersji Stormi - wiedzieliśmy, że to jest to. 

Kylie Jenner i Travis Scott chcą mieć drugie dziecko

Dziś świat mediów zelektryzowała inna wiadomość - Kylie Jenner i Travis Scott zdradzili, że myślą nad imieniem dla swojej kolejnej pociechy! Stormi ma dopiero 8 miesięcy, ale wszystko wskazuje na to, że jej rodzice mają gotowość na kolejne rodzicielskie doświadczenia, a dziewczynka już wkrótce przestanie być jedynaczką.  

Czy chciałabym mieć kolejne dziecko? Na pewno tak. Pytanie tylko kiedy. Może niekoniecznie dokładnie w tym momencie, ale jak tylko poczuję, że to już, dowiecie się o tym pierwsi - celebrytka powiadomiła swoich fanów w jednym z najświeższych wywiadów. I dodała, że marzy jej się kolejna córeczka. Co do imienia, myśli o tym intensywnie, ale żadne jeszcze nie siedzi tak dobrze, jak „Stormi’. Na pewno chciałabym, żeby było to jakieś bardziej dziewczęce i słodko brzmiące imię. 

No i jest jeszcze jedna sprawa - w jednym z Insta Stories Kylie powiedziała o Travisie hubbie, co z kolei wywołało lawinę domysłów, że para najpewniej planuje wreszcie sformalizować związek.

Tak czy owak, wygląda na to, że między młodymi wszystko idzie w naprawdę dobrym kierunku, a Stormi doczeka się rodzeństwa szybciej niż myślimy! Ja sądzicie, Kylie Jenner zdecyduje się na kolejne dziecko jeszcze w tym roku?

Travis Scott w ogniu pytań Kylie Jenner: o ich związku, córeczce Stormi i klanie Kardashian-Jenner