Kylie Jenner zapowiada markę dla dzieci – Kylie Baby!

Wygląda na to, że biznes w show-biznesie kwitnie. Nie zdążyły jeszcze opaść emocje na wieść o tym, że swoją markę kosmetyczną zakłada Harry Styles (tak!), a dowiadujemy się, że swoje imperium rozszerzy Kylie Jenner. Choć znajduje się na szczycie rankingu najlepiej zarabiających gwiazd, rokrocznie publikowanego przez prestiżowy magazyn „Forbes”, celebrytka nie zamierza zwalniać tempa. A tym samym zarabiać na swoim nazwisku. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami do marek, takich jak: Kylie Cosmetics, Kylie Skin oraz Kendall + Kylie, które specjalizują się w kosmetykach, gwiazda postanowiła dodać kolejny brand – Kylie Baby! Jak można się domyślać po nazwie, będzie to marka dziecięca. Skąd to wiemy? I co wiemy na ten temat? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Kilkanaście godzin temu na swoim Instagramie – @kyliejenner, celebrytka opublikowała zdjęcie swojej córeczki w wannie. Niby nic takiego, oczywiście poza tym, że Stormi wyglądała naprawdę uroczo, a jednak! Podpis pod zdjęciem nie pozostawia złudzeń, że coś jest na rzeczy.

 

„Kąpiel z @kyliebaby” napisała najmłodsza Jennerka, zapowiadając tym samym, że możemy spodziewać się kolejnego brandu sygnowanego jej nazwiskiem. I promując jego konto na Instagramie. Skutecznie. Profil marki, choć nie opublikowano na nim jeszcze żadnego posta, już może się poszczycić ponad 464 tysiącami obserwujących! I coś nam się wydaje, że to dopiero początek!

Co wiemy o Kylie Baby?

Co jeszcze wiemy na ten temat? Niewiele. Możemy się jedynie domyślać, że dziecięca marka Kylie Jenner – podobnie jak większość w jej portfolio, specjalizować się będzie w kosmetykach. Niewykluczone jednak, że gwiazda pokusi się także o stworzenie ubranek dla najmłodszych – w końcu już niedługo sprzedawać będzie także kostiumy kąpielowe (z metką Kylie Swim). Niemal pewne jest jednak, że dziecięca marka Kylie okaże się być sukcesem. Po pierwsze, świadczą o tym dotychczasowe wyniki sprzedaży marek gwiazdy. Po drugie, skoro już teraz w nowym biznesie mamie pomaga mała Stormi, maluchy powinny pokochać produkty Kylie Baby. A tym samym ich mamy również.