Tempo z jakim Kylie Jenner projektuje nowe produkty do swojej lini "Kylie Cosmetics" jest oszałamiające. Kilka tygodni temu gwiazda wykorzystała zbliżające się święta Bożego Narodzenia i wydała specjalny zestaw kosmetyków. Znalazły się w nim wszystkie stworzone przez nią dotychczas produkty, które ze względu na ogromne zainteresowanie, od pewnego czasu nie były dostępne w sprzedaży. 

KYLIE JENNER ZAPROJEKTOWAŁA ŚWIĄTECZNĄ LINIĘ KOSMETYKÓW! ZOBACZ >>>

Wczoraj na swoim Instagramie Kylie zaprojektowała najnowszą paletę cieni, która pojawi się w sprzedaży już 12 stycznia. Zestaw "Royal Peach Palette" zainspirowany był makijażem gwiazdy, który nosiła podczas ubiegłorocznego Tygodnia Mody. Fani Jenner oszaleli na punkcie jej matowych, brzoskwiniowych ust i cieni do powiek w podobnym odcieniu. 

W zestawie znajdzie się 12 kolorów cieni do powiek. Brzoskwiniowe, brązowe, złociste, wiśniowe i ciemny granat. Dodatkowo dołączone zostanie lusterko i specjalny pędzel. To pierwsza tak obszerna paleta z linii "Kylie Cosmetics". Jeżeli tegoroczna wiosna utrzymana ma być w takich odcieniach, to my jesteśmy na tak!