Na początku listopada gwiazda zaprosiła do współpracy swoją starszą siostrę Khloe Kardashian, by wspólnie zaprojektować kolekcję "Koko Kollection", w której skład wchodzą cztery nowe odcienie pomadek. >>> Najmłodsza z sióstr Kardashian nie osiadała na laurach. Nie minęło kilka tygodnia, a Jenner ponownie zaskakuje swoich oddanych fanów kolejnym produktem!

"Kylie Cosmetics Holiday" to świąteczny zestaw, w którym odnajdziemy kosmetyki najwyższej klasy. Każdy produkt zawiera w sobie drobinki prawdziwych diamentów, co sprawia że ich blask utrzymuje się jeszcze dłużej. Większość elementów jest Wam zapewne dobrze znana.

Niektóre z nich zostały wydane w nowych odcieniach ale znajdą się też takie, które zadebiutują 21 listopada. Pomadki zostały wzbogacone o dwa nowe, świąteczne odcienie. Jasny różany i ciemną, dojrzałą śliwkę. Nowym elementem w zestawie będzie błyszczyk "Dancer", który charakteryzuje się przepięknym kolorem czerwonego wina. Na swoim Snapchatcie Kylie przyznała, że jest to odcień, którego aktualnie używa najczęściej. 

Również w kultowych "Kyshadow" nie obeszło się bez nowości. Standardowa paleta została wzbogacona o trzy dodatkowe kolory, "Yellow Gold", "Camo" i "Golden Plum". Wszystkie odcienie są bardzo błyszczące, utrzymane w ciepłych, złocistych barwach.

Trzeba przyznać, że Kylie Jenner ma głowę do prezentów i wie jak rozpieścić swoich fanów. Większość produktów z linii "Kylie Cosmetics" została dawno wyprzedana. Świąteczny zestaw to niepowtarzalna okazja, by dostać w swoje ręce kultowe kosmetyki gwiazdy!