Czarne chmury nad związkiem Lady Gagi i Christiana Carino? Internauci obawiają się, że artystka i jej agent oraz partner Christian Carino rozstali się. A przecież dopiero co potwierdzili, że są zaręczeni... Miało to miejsce w październiku ubiegłego roku podczas gali  Elle's 25th Annual Women in Hollywood, na której Lady Gaga odebrała statuetkę i miała okazję wygłosić krótką przemowę, dziękując w niej właśnie Carino, oficjalnie określając go swoim narzeczonym. Jej ukochany był zresztą obecny na gali, a na palcu wokalistki nietrudno było dopatrzyć się pierścionka. Jak się później okazało - wartego przynajmniej 400 tysięcy dolarów. I to właśnie przez ten pierścionek fani artystki mocno się zaniepokoili, że jej związek z Carino mógł dobiec końca.

Lady Gaga rozstała się z Christianem Carino? Artystka pojawiła się na gali Grammy 2019 bez pierścionka zaręczynowego

Brak pierścionka zaręczynowego na palcu Lady Gagi to pierwszy argument przemawiający za tym, że piosenkarka mogła zerwać zaręczyny z Christianem Carino. Tego, że Gaga nie założyła biżuterii na rozdanie nagród Grammy, jakie miało miejsce kilka dni temu, dopatrzyli się na zdjęciach internauci. Zdaniem informatora serwisu E! News, nie ma w tym fakcie nic niepokojącego. Bo to nie pierwszy raz, kiedy Lady Gaga pojawiła się bez pierścionka na palcu. Miało to miejsce podczas słynnego już koncertu wokalistki w Las Vegas, podczas którego wokalistka zaśpiewała po raz pierwszy na żywo w duecie z Bradley'em Cooperem kawałek Shallow, singiel promujący film z ich udziałem, czyli Narodziny gwiazdy. Wideo z ich wspólnego występu szybko wypłynął do sieci. I prawdę mówiąc trudno dopatrzyć się w nim braku tego ważnego elementu, jakim jest pierścionek, ale za to doskonale widać, że na koncercie nie zabrakło Christiana Carino. Czyli jednak nie ma się o co martwić?

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają „Shallow” podczas 91. gali rozdania Oscarów! >>>

Lady Gaga zerwała zaręczyny? Pojawiła się sama na 61. gali rozdania nagród Grammy. I to nie wszystko!

Drugim powodem, dla którego, zdaniem internautów prowadzących śledztwo w sprawie rzekomego rozstania Lady Gagi i Christiana Carino, jest obecność artystki na 61. gali rozdania nagród Grammy. To prawda, Gaga pojawiła się bez swojego narzeczonego. Co więcej, odbierając statuetki (których dostała w sumie trzy: za najlepsze wykonanie solo pop, najlepsze wykonanie w duecie oraz za najlepszą piosenkę napisaną do filmu - to wszystko oczywiście z powodu Shallow), nie wspominała ani słowem o swoim ukochanym, tak, jak miało to miejsce na wspomnianej wcześniej październikowej gali Women in Hollywood.

A jakby tego było mało, niepokojący jest również fakt, że Lady Gaga nie obserwuje już Christiana Carino na Instagramie. Czego z kolei nie można powiedzieć w drugą stronę. Gaga nadal znajduje się wśród followołanych przez Carino osób, a w dodatku kilka dni temu na jego koncie pojawiło się zdjęcie artystki. Czyżby wszystkie obawy były jednak bezpodstawne i między zakochanymi wszystko jest ok? Tak twierdzi informator E! News. Uważa on także, że para ma pobrać się jeszcze w tym roku. My trzymamy się własnie tej optymistycznej wersji i puszczamy w niepamięć, że Lady Gaga już raz zerwała zaręczyny z Taylorem Kinney'em.

Największy hit filmu „Narodziny gwiazdy” po śląsku! Posłuchajcie, jak brzmi piosenka „Shallow” w wykonaniu zespołu Frele >>>

Lady Gaga i Christian Carino rozstali się - AKTUALIZACJA 20.02.2019 

A jednak! Obawy fanów Lady Gagi nie okazały się bezpodstawne. Agent wokalistki potwierdził serwisowi People, że artystka i Christian Carino nie są już parą. To oznacza, że Gaga już po raz kolejny zakończyła związek z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. „Po prostu nie wyszło. Związki czasami się kończą" - donosi informator People i dodaje, że Gaga i Carino już chwilę nie są razem, ale za ich rozstaniem nie stoi żadna dramatyczna historia. Ale oczywiście internauci nie byliby sobą, gdyby nie zaczęli doszukiwać się bezpośredniego powodu, który doprowadził do rozpadu związku artystki i agenta gwiazd. Co więcej, niektórzy upatrzyli sobie nawet konkretnego winowajcę i jest nim Bradley Cooper, który partneruje Lady Gadze w filmie Narodziny gwiazdy, za który oboje nominowani są do Oscara. Osobiście uważamy, że to po prostu kolejna teoria jakich pojawia się całe mnóstwo w przypadku każdego głośnego celebryckiego rozstania, więc radzimy nie przywiązywać się do tego faktu, póki nie potwierdzi go sama Gaga. 

Zobacz także: