Lady Gaga i Taylor Kinney poznali się w 2011 roku na planie teledysku do utworu "You And I" z drugiej studyjnej płyty zatytułowanej  "Born This Way" - Taylor grał w nim amanta Gagi. Od tego czasu byli nierozłączni i wszystko wskazywało na to, że piosenkarka niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Niestety, nie tym razem.

Wczoraj świat obiegła informacja, że para zerwała zaręczyny - Taylor oświadczył się Lady Gadze rok temu w Walentynki wręczając jej pierścionek o wartości pół miliona dolarów. Najprawdopodobniej do rozstania doszło już miesiąc temu, ale dopiera teraz informacja wyciekła do mediów.

Jak donosi "People Magazine", para postanowiła się rozstać ze względu na ich napięte harmonogramy pracy i brak czasu dla siebie. Już od dłuższego czasu para nie pokazywała się publicznie i żadne z nich nie publikowało wspólnych zdjęć.

Ci bardziej dociekliwi zauważyli, że Taylor Kinney nie spędził swoich 35. urodzin z ukochaną, a Lady Gaga już od pewnego czasu nie nosi pierścionka zaręczynowego - w końcu kosztował pół miliona dolarów, więc bezpieczniej było go po prostu nie nosić. 

Kilka godzin temu na swoim Instagramie Lady Gaga napisała:

"Taylor i ja zawsze wierzyliśmy, że jesteśmy bratnimi duszami. Podobnie jak wszystkie pary mamy wzloty i upadki, postanowiliśmy zrobić sobie przerwę. Obydwoje jesteśmy ambitnymi artystami, którzy mają nadzieję, że praca na odległość i skomplikowane harmonogramy pracy pozwolą kontynuować miłość, którą zawsze pomiędzy sobą dzieliliśmy. Jesteśmy tacy sami jak inni i naprawdę się kochamy"