Kontrowersyjna artystka kazała na siebie dość długo czekać. Jej ostatni album "ARTPOP" pojawił się trzy lata temu. Lady Gaga nie marnowała czasu, ponieważ wraca z całkowicie nowym wizerunkiem i to nie byle jakim. 

Piosenkarka podczas pierwszego występu w ramach "Bud Light x Lady Gaga Dive Bar Tour "poprosiła widownię, by ta zwracała się do niej Joanne. W małym barze w Nashville ubrana w czarno-złoty strój i wielki różowy kapelusz z gitarą przewieszoną przez ramię, artystka wykonała trzy nowe piosenki pochodzące z jej najnowszego wydania, "Million Reasons", "Sinner's Prayer", i "A-Yo".

Na płycie "Joanne", która ukaże się w najbliższy piątek (21 października 2016 roku), znajdzie się 11 utworów, nad którymi wspólnie z artystką pracowali najwięksi producenci muzyczni, Mark Ronson, Kevin Parker z zespołu Tame Impala i Beck. Edycja specjalna deluxe poszerzona jest o trzy dodatkowe utwory. Singlem promującym najnowszą płytę jest piosenka "Perfect Illusion", która zadebiutowała na 1. miejscu w 60 krajach.

 

Mini-koncert był częścią trasy, w ramach której Gaga odwiedzi jeszcze dwa miejsca. Ich lokalizacja utrzymana jest w największej tajemnicy. 20 i 27 października występy artystki będą relacjonowane na żywo na Facebooku. Jak Wam się podoba nowe brzmienie Lady Gagi? My jesteśmy oczarowani wrażliwością piosenkarki.