Lubicie jazz? To się świetnie składa, bo Lady Gaga wydaje już drugi jazzowy album nagrany z Tonym Bennettem, którego premiera odbędzie się 1 października. Płyta Love For Sale to ciepłe brzmienia, dawka humoru, nastrojowe połączenie głosów Gagi i Bennetta, które można było usłyszeć już na pierwszym albumie tego magicznego duetu Cheek To Cheek. Westfield zainspirował artystów do wystąpienia w wydarzeniu, które będzie można oglądać w wielu lokalizacjach na świecie, w tym w Warszawie.

Ekskluzywny występ online  Lady Gagi w Westfield Arkadia w Warszawie – jak będzie wyglądał?

Transmisja występu odbędzie się w rzeczywistości fizyczno-wirtualnej. Publiczność będzie mogła wysłuchać wykonywanych przez Lady Gagę utworów na dwa sposoby: w specjalnie przygotowanych strefach dla fanów zlokalizowanych w 21 centrach Westfield w Europie i USA, w tym w Westfield Arkadia w Warszawie, jak i online. Podczas transmisji fani będą mieli również możliwość zjednoczenia się online w sześcioosobowych grupach we własnych wirtualnych „pokojach”, dzięki funkcji „Watch Together”.

Ekskluzywny występ online Lady Gagi w Westfield Arkadia w Warszawie – data, bilety

W czwartek, 30 września 2021 Lady Gaga zgromadzi fanów z całego świata na wyjątkowym występie online dostępnym na Live.Westfield.com oraz w strefie dla fanów w Cinema City w Westfield Arkadia.

Strefy dla fanów w centrach Westfield zaoferują uczestnikom intymną jazzową atmosferę i wystrój zainspirowany nowym albumem Love For Sale. Na wszystkich gości stref dla fanów czekają wyjątkowe doświadczenia: oglądanie występu Lady Gagi w doskonałej jakości obrazu i dźwię­ku, napoje oraz limitowana edycja gadżetów — a wszystko to bezpłatnie. 

Aby otrzymać bilet na ekskluzywne wydarzenie w strefie dla fanów,  należy się zarejestrować na stronie https://westfieldarkadia-ladygaga.eventbrite.co.uk. Rejestracja jest bezpłatna i konieczna niezależnie od tego, czy dotyczy dostępu online, czy też wstępu do strefy dla fanów.
Zapowiada się magicznie!

Ekskluzywny występ online Lady Gagi w Westfield Arkadia w Warszawie – o co chodzi?

Wpółpraca artystów z Westfield, czyli marką zakupową, lifestylową i rozrywkową, wspiera fundację Born This Way – założoną przez Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę, której misją jest budowanie życzliwszego i odważniejszego świata, jak i organizację charytatywna Exploring the Arts, założoną przez Tony’ego Bennetta i jego żonę Susan Benedetto. Celem organizacji jest zmiana życia młodych ludzi dzięki edukacji artystycznej. Podczas występu online będzie można przeznaczyć datek na rzecz fundacji. Laureatka Grammy podczas transmitowanego występu wykona klasyki jazzowe, a także nowe utwory nagrane w duecie z Tonym Bennettem z płyty Love For Sale.

Zobacz także:

Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem. Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować - podkreśliła Lady Gaga.