Ponad rok po zaskakującym i bardzo smutnym rozstaniu z poprzednim narzeczonym, Taylorem Kinney'em, wokalistka przyjęła kolejne oświadczyny. Jak podają amerykańskie media, Lady Gaga zaręczyła się ze swoim agentem, Christianem Carino. I co więcej – podobno zrobiła to już kilka miesięcy temu!

W trakcie tegorocznych wakacji 48-latek, odpowiedzialny za kariery takich gwiazd jak Jennifer Lopez, Justin Bieber czy Miley Cyrus, o rękę piosenkarki zapytał jej ojca. I choć ten wyraził zgodę, para zamiast na planach związanych ze ślubem, skupiła się na chorobie Gagi i jej rekonwalescencji.

Nazwisko Carino po raz pierwszy w kontekście związku z 31-latką pojawiło się w trakcie tegorocznych rozgrywek Super Bowl. Później media wielokrotnie pisały o tym, że są razem, a zaledwie sześć dni temu sam Carino potwierdził te przypuszczenia jednym zdjęciem. Na swoim Instagramie opublikował wpis przedstawiający parę na tle zachodzącego słońca. Opatrzył go wymownym YATLOML, czyli You are the love of my life, co po polsku oznacza: Jesteś miłością mojego życia. I wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest! Trzymamy kciuki za świeżo upieczonych narzeczonych i gratulujemy.