Długo trzeba było czekać na nowości od kontrowersyjnej księżniczki muzyki popu. Jej ostatni album "ARTPOP" pojawił się trzy lata temu. We wczorajszym wywiadzie, który artystka udzieliła stacji radiowej Beats Radio zdradziła kilka szczegółów na temat swojej najnowszej płyty.

"Joanne", bo tak będzie nazywać się kolejne wydanie Gagi, ukaże się 21 października. Lady Gaga nazwała album od imienia swojej 19-letniej ciotki, która umarła w 1974 roku. Gaga przyznała, że czuję więź ze zmarłą krewną za każdym razem, gdy przegląda rzeczy, które po niej pozostały.

Na najnowszej płycie podobno znaleźć się ma 11 utworów (na wersji deluxe 14). Nad "Joanne" pracowali najwięksi producenci muzyczni - Mark Ronson, Kevin Parker z zespołu Tame Impala i Beck. Wokalistka zdradziła, że było to dla niej niesamowite przeżycie, ponieważ całkowicie zmieniła swoje brzmienie, które utrzymywała od początku swojej kariery. Największą niespodzianką na płycie jest duet z Florence Welch z Florence and the Machine. 

Piosenkarka zdradziła, że teledysk do singla "Perfect Illusion", który promuje jej najnowszy album ma ukazać się lada dzień. Nie możemy się doczekać by zobaczyć nowe oblicze Gagi!