Choć Lady Gaga na scenie jest już od kilkunastu lat, jej kariera nabrała większego rozpędu kilka miesięcy temu, kiedy na ekrany kin wszedł film Narodziny gwiazdy. Stefani Germanotta, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko artystki, wciela się nim w Ally, początkującą wokalistkę, którą przez przypadek odkrywa podupadający z kolei gwiazdor. Tego zagrał natomiast Bradley Cooper, także reżyser obrazu. Film do tej pory zarobił już ponad 430 milionów dolarów(!), sam Bradley zainkasował 100 milionów na swoim koncie, a przy okazji nominację do Oscara. I mimo, że ostatecznie nie zdobył statuetki, mógł cieszyć się sukcesem swojej filmowej partnerki. Lady Gaga razem z innymi twórcami hitu Shallow, będącego muzycznym motywem przewodnim A Star Is Born, m.in. Markiem Ronsonem. O Gadze zrobiło się też głośno nie tylko z powodu roli, a następnie nominacji (także dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej) i Oscara, ale również w kontekście jej domniemanego romansu z Cooperem. Wielu widzów filmu i fanów tej dwójki życzyłoby sobie, aby romans z ekranu (choć kończący się akurat tragicznie), przeniósł się do realnego świata. I pewnie znajdą się tacy, którzy nadal upierają się przy teorii, że to właśnie bardzo bliska relacja z aktorem (chociaż dosadnie skomentowana przez Gagę) przyczyniła się do rozstania artystki z jej narzeczonym, Christianem Carino.

Zobacz także: Bradley Cooper dzięki filmowi „Narodziny gwiazdy” został milionerem. Suma, jaką zarobił jest zawrotna! 

Lady Gaga i Christian Carino rozstali się. Znamy powód!

Lady Gaga i Christian Carino pierwszy raz zostali przyłapani razem w styczniu 2017 roku. O ich związku zrobiło się głośno od rozgrywek Super Bowl, podczas których można było spotkać ich razem. Z kolei, gdy w październiku 2017 roku Carino opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z wokalistką opatrzone komentarzem YATOML, czyli You are the love of my life, czyli Jesteś miłością mojego życia, nikt nie miał już wątpliwości, że to coś poważnego. Co zresztą szybko potwierdziła Lady Gaga, gdy w październiku 2018 roku, przemawiając na gali Elle's 25th Annual Women in Hollywood, zwróciła się ze sceny do Carino, oficjalnie nazywając go swoim narzeczonym. A fotoreporterzy na tej samej imprezie dopatrzyli się u Germanotty imponującego pierścionka. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Owego pierścionka ciężko było dopatrzyć się z bowiem na 61. gali rozdania nagród Grammy w lutym tego roku. Co więcej, Gaga przyszła na imprezę sama. To właśnie wtedy nasiliły się doniesienia o rozstaniu, a zerwanie zaręczyn zaczęto łączyć ze wspomnianym Bradleyem Cooperem. 

Zobacz także: Lady Gaga przeszła do historii! Nikt przed nią nie dokonał takiego wyczynu 

Dlaczego Lady Gaga zerwała zaręczyny z Christianem Carino? 

Na potwierdzenie, że związek Stefani i Christiana to już przeszłość, nie musieliśmy długo czekać. Pod koniec lutego agent wokalistki poinformował, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Powód? „Po prostu nie wyszło. Związki czasami się kończą" - tak donosił serwisowi People informator. A teraz, ponad miesiąc od tamtych smutnych wiadomości, znamy kolejne szczegóły dotyczące rozpadu związku Lady Gagi ze znanym agentem gwiazd. Jak możemy przeczytać na US Weekly, Carino podobno nie traktował wokalistki zbyt dobrze w końcówce ich 2-letniego związku. Według źródła, głównym powodem rozstania była zazdrość. Co więcej, Christian próbował też nieustannie kontrolować artystkę, wysyłając jej cały czas wiadomości z pytaniami, gdzie i z kim jest. Nie dziwi zatem fakt, że przyjaciele Lady Gagi nie przepadali za nim, jak również twierdzi informator US Weekly. A wokalistka zapewne dzieliła się z nimi tymi niepokojącymi zachowaniami ze strony ukochanego. Trzeba przyznać, że to wszystko brzmi bardzo prawdopodobnie. I jest oczywiście przykre, bo brak zaufania i zazdrość w związku nigdy nie prowadzą do dobrego. Wcale się też nie dziwimy, że Gaga szukała oparcia u swoich znajomych, między innymi także aktora Jeremy'ego Rennera. Stąd też plotki, że także z nim piosenkarka może mieć romans. Mamy nadzieję, że Stefani w końcu znajdzie szczęście u boku właściwego mężczyzny, bo niestety do tej pory Gaga ewidentnie nie miała szczęścia do facetów. 

Zobacz także: Lady Gaga była prześladowana w okresie studiów!